2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístrojové vybavení laboratorních prostor
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku rozdělenou v souladu s § 35 a § 101 ZZVZ na šest částí. Všechny části veřejné zakázky jsou zadávány v jednom zadávacím řízení, postupem odpovídajícím celkové předpokládané hodnotě veřejné zakázky – v otevřeném řízení v nadlimitním režimu. Veřejná zakázka má tyto části: Část 1: Laboratorní mrazící zařízení Část 2: Laboratorní centrifugy Část 3: Mikroskop, multimodální čtečka a počítačka buněk Část 4: PCR termocyklery Část 5: Promývačka a zatavovačky mikrodestiček, dávkovací zařízení Část 6: Inkubátory a termostatová třepačka Zadavatel požaduje, aby se v případě všech částí veřejné zakázky jednalo o nové, nerepasované, doposud nepoužívané přístroje a jejich příslušenství.
Interne Kennung: VZ 26/112 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6: Inkubátory a termostatová třepačka
Beschreibung: Jedná se o dodávku 4 kusů zařízení určených pro kultivaci buněk a tkání za kontrolované teploty, vlhkosti a koncentrace CO2 (CO2 inkubátory): a) 1 ks Biologický inkubátor s regulací CO2, horkovzdušnou sterilizací, HEPA filtrací a jednodílnými skleněnými vnitřními dveřmi, b) 1 ks Biologický inkubátor s regulací CO2, O2, horkovzdušnou sterilizací, HEPA filtrací a trojdílnými skleněnými vnitřními dveřmi, c) 2 ks Biologický inkubátor s regulací CO2, horkovzdušnou sterilizací, HEPA filtrací a se systémem 6 oddílů pro osazení kultivačních komůrek), 2 kusů laboratorních inkubátorů pro udržování stabilní teploty při kultivaci vzorků (Základní inkubátor), 1 kusu orbitálního inkubátoru s možností stohování více jednotek pro úsporu laboratorního prostoru (Stohovatelný orbitální inkubátor s regulací teploty a vlhkosti), 1 kusu inkubátoru kombinujícího regulaci teploty a třepání pro kultivaci buněk a mikroorganismů (Kombinovaný třepaný inkubátor), a 2 kusů přístroje kombinujícího kontrolovanou teplotu a třepání vzorků při laboratorních aplikacích (Stolní termostatová třepačka). Zařízení musí být dodána s veškerým nezbytným příslušenstvím do místa plnění, včetně instalace v místě plnění a zaškolení pověřených zaměstnanců zadavatele v českém nebo anglickém jazyce, a to na náklady vybraného dodavatele.
Interne Kennung: VZ 26/112 ÚMG - část 6.VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436300 Inkubator-Rüttler, 38436100 Mechanische Rüttler, 33152000 Inkubatoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou upraveny v kupní smlouvě.
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Promývačka a zatavovačky mikrodestiček, dávkovací zařízení
Beschreibung: Jedná se o dodávku 1 kusu přístroje pro přesné automatické dávkování kapalin do zkumavek, mikrodestiček nebo reakčních směsí (Automatizované dávkovací zařízení), 1 kusu automatického zařízení pro promývání mikrodestiček při ELISA a dalších laboratorních metodách (Automatizovaná promývačka mikrodestiček) a 2 kusů přístroje pro hermetické uzavření mikrodestiček fólií za účelem ochrany vzorků před kontaminací a odparem (Automatizované zatavovačky mikrodestiček). Zařízení musí být dodána s veškerým nezbytným příslušenstvím do místa plnění, včetně instalace v místě plnění a zaškolení pověřených zaměstnanců zadavatele v českém nebo anglickém jazyce, a to na náklady vybraného dodavatele.
Interne Kennung: VZ 26/112 ÚMG - část 5.VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: PCR termocyklery
Beschreibung: Jedná se o dodávku 1 kusu přístroje pro kvantifikaci nukleových kyselin metodou real-time PCR s průběžným sledováním fluorescence (Kvantitativní real-time PCR termocykler) a 1 kusu přístroje pro amplifikaci DNA pomocí polymerázové řetězové reakce (PCR) (PCR termocykler). Zařízení musí být dodána s veškerým nezbytným příslušenstvím do místa plnění, včetně instalace v místě plnění a zaškolení pověřených zaměstnanců zadavatele v českém nebo anglickém jazyce, a to na náklady vybraného dodavatele.
Interne Kennung: VZ 26/112 ÚMG - část 4.VZ
Haupteinstufung (cpv): 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR)
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Mikroskop, multimodální čtečka a počítačka buněk
Beschreibung: Jedná se o dodávku 1 kusu optického přístroje umožňujícího zvětšení a detailní pozorování buněk, tkání a dalších mikroskopických struktur (Mikroskop), 1 kusu zařízení pro měření absorbance, fluorescence a luminiscence vzorků v mikrodestičkách (Multimodální čtečka s integrovaným mikroskopem) a 1 kusu zařízení pro automatické stanovení počtu a viability buněk ve vzorku (Počítačka buněk pomocí obrazové analýzy). Zařízení musí být dodána s veškerým nezbytným příslušenstvím do místa plnění, včetně instalace v místě plnění a zaškolení pověřených zaměstnanců zadavatele v českém nebo anglickém jazyce, a to na náklady vybraného dodavatele.
Interne Kennung: VZ 26/112 ÚMG - část 3.VZ
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Laboratorní mrazící zařízení
Beschreibung: Jedná se o dodávku 1 kusu mrazícího zařízení pro dlouhodobé uchovávání biologických vzorků a chemikálií při teplotě –40 oC (Hlubokomrazící box -40 °C), 3 kusů ultra nízkoteplotních mrazáků pro bezpečné skladování citlivých biologických materiálů při –86 oC (Hlubokomrazící box -86 °C) a 1 kusu přístroje umožňujícího řízené a reprodukovatelné zmrazování biologických vzorků podle nastaveného programu (Programovatelné zmrazovací zařízení). Zařízení musí být dodána s veškerým nezbytným příslušenstvím do místa plnění, včetně jejich instalace v místě plnění a zaškolení pověřených zaměstnanců zadavatele v českém nebo anglickém jazyce, a to na náklady vybraného dodavatele.
Interne Kennung: VZ 26/112 ÚMG - část 1.VZ
Haupteinstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Laboratorní centrifugy
Beschreibung: Jedná se o dodávku 2 kusů kompaktní centrifugy určené pro rychlé odstřeďování malých objemů vzorků v mikrozkumavkách (Stolní chlazená mikrocentrifuga), 1 kusu zařízení pro šetrné odpařování rozpouštědel a koncentraci vzorků pomocí vakua (Vakuový centrifugační koncentrátor) a 2 kusů vysokokapacitní centrifugy pro separaci složek vzorků při vyšších objemech a otáčkách (Univerzální stolní chlazená centrifuga). Zařízení musí být dodána s veškerým nezbytným příslušenstvím do místa plnění, včetně jejich instalace v místě plnění a zaškolení pověřených zaměstnanců zadavatele v českém nebo anglickém jazyce, a to na náklady vybraného dodavatele.
Interne Kennung: VZ 26/112 ÚMG - část 2.VZ
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931120 Tischzentrifugen