2. Verfahren
Verfahren
Titel: Didaktické pomôcky
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávky didaktických pomôcok, ktoré bude slúžiť pre modernizáciu výchovno-vzdelávacieho procesu a zvýšenie kvality odborného vzdelávania žiakov. Tovar musí byť nový, nepoužitý a nerepasovaný. Predmet zákazky je špecifikovaný v súťažných podkladoch a v Prílohách súťažných podkladov. Rozsah zákazky je detailne popísaný v Prílohe E.1 – Technická špecifikácia a je definovaný predmetom zmluvy, ktorá tvorí neoddeliteľnú súčasť Súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42621100 CNC-Drehmaschine
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 246/2026
2. Procedure
Procedure
Title: Didaktické pomôcky
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 42600000 Machine tools, 42621100 CNC lathe
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 246/2026