2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals en printers, voor de verschillende locaties van AnnoNu & SIMON. 1. Het gefaseerd voorzien van 71 multifunctionals op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren (per stichting) van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van verbruiksmaterialen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1