See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RADOVI NA GRADNJI ZGRADE C, SMJEŠTAJNI OBJEKT - SPORTSKI CENTAR VUČEVICA
Beschreibung: Radovi obuhvaćaju kompletnu izgradnju zgrade kampusa specijalističkih postrojbi vatrogastva (S+P+2), tlocrtnih dimenzija 57,9 m x 18,025 m. Na istoj čestici će se izvoditi i radovi izgradnje Zgrade B sa pripadajućim prometnim površinama, kojih postupak javnog nadmetanja je u tijeku, te Naručitelj očekuje međusobno usklađivanje i suradnju svih Izvođača koji će istovremeno biti na predmetnoj lokaciji. Detaljan opis radova koji su predmet ove nabave dan je u projektno-tehničkoj dokumentaciji koja je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi (Glavni i Izvedbeni projekti, pripadajući Elaborati, troškovnik i ostala priložena dokumentacija). Projekt je sufinanciran od strane Ministarstva turizma i sporta, sukladno Ugovoru o sufinanciranju troškova izgradnje i opremanja sportskog centra u Vučevici.
Interne Kennung: EVV 27/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Radovi obuhvaćaju kompletnu izgradnju zgrade kampusa (S+P+2), tlocrtnih dimenzija 57,9 m x 18,025 m. Na istoj čestici će se izvoditi i radovi izgradnje Zgrade B sa pripadajućim prometnim površinama, kojih postupak javnog nadmetanja je u tijeku, te Naručitelj očekuje međusobno usklađivanje i suradnju svih Izvođača koji će istovremeno biti na predmetnoj lokaciji. Detaljan opis radova koji su predmet ove nabave dan je u projektno-tehničkoj dokumentaciji koja je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi (Glavni i Izvedbeni projekti, pripadajući Elaborati, troškovnik i ostala priložena dokumentacija). Projekt je sufinanciran od strane Ministarstva turizma i sporta, sukladno Ugovoru o sufinanciranju troškova izgradnje i opremanja sportskog centra u Vučevici.