2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego w ramach zadania pn.: Doposażenie „Pracowni dydaktycznych (tj.:..) dla potrzeb 3 techników wchodzących w skład CKZiU ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu w ramach realizowanego projektu „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25”.
Beschreibung: OŚWIADCZENIA I DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ. 1.1. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tzn. opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym – Załącznik nr 1 do SWZ. 1.2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie wskazanym w Rozdziale III, ust. 2 SWZ: a) pkt. 2.2. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 108 ust. 1 pkt 1) – 6) ustawy Pzp] – oświadczenie należy złożyć w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia [dalej: „JEDZ”] – Załącznik nr 3 do SWZ; b) pkt 2.3. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego] – oświadczenie należy złożyć w formie JEDZ, zaznaczając odpowiednią odpowiedź w części III sekcja D – Załącznik nr 3 do SWZ; c) pkt. 2.4. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 5k) rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033 (Dz.U. L, 2025/2033, 23.10.2025)] – oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Oświadczenia te stanowią dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, a w przypadku składania certyfikatu – oświadczenie w zakresie, w jakim certyfikat nie wykazuje spełniania tych przesłanek - - Część II sekcja A JEDZ (wiersz dotyczący informacji czy wykonawca jest wpisany do urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców lub posiada równoważne zaświadczenie). 1.3. Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.2. SWZ lit a) – b) należy złożyć w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonego zgodnie z wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji Europejskiej wydanym na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE, zwanego dalej „Jednolitym Dokumentem”. Wykonawca zobowiązany jest złożyć JEDZ w zakresie wskazanym w Załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający informuje, iż na stronie Urzędu Zamówień Publicznych znajduje się Instrukcja wypełniania JEDZ. 1.4.Przedłożony przez Zamawiającego wzór JEDZ jest zgodny z rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiające standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić JEDZ w takim zakresie, aby Zamawiający był w stanie zweryfikować, czy Wykonawca nie podlega wykluczeniu w zakresie opisanym w niniejszej SWZ. 1.5. Oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.2. SWZ składają odrębnie: 1) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy w postępowaniu. 1.6. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest załączyć: 1) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IV, ust. 1: pkt 1.2. a) – b) SWZ – w formie JEDZ (według Załącznika nr 3 do SWZ), oraz pkt 1.2. c) SWZ – na wzorze załączonym do SWZ; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzającego, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania; 3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z dokumentów opisanych w pkt 2); 4) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: a) pełnomocnictwo, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postepowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno zawierać w szczególności wskazanie: - postępowania o zamówienie publicznego, którego dotyczy, - wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu siedziby, - ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego pełnomocnictwa; b) oświadczenie, o którym mowa w rozdziale I ust. 4 pkt 4.4 SWZ (Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym). 1.7. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w ust. 1.6 pkt. 2), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 1.8. Zapisy ust. 1.6 pkt 3) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: WZP.271.1.69.2026.UM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa prawna: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Zamawiający wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Podstawa faktyczna: Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane pod nr Dz.U. S: 22/2026, 73690-2026. Data publikacji: 02/02/2026 i zawarto w nim wszystkie wymagane informacje do ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego czyli na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Prawo Zamówień publicznych - Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp z możliwością zastosowania zgodnie z art. 139 ustawy Pzp tzw. „procedury odwróconej”
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237410 Computermäuse, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery
Beschreibung: 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 3. Okres gwarancji dla części 1 zamówienia wynosi: 36 miesięcy
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Laptopy
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 3. Okres gwarancji dla części 2 – laptopy - 24 miesiące.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiety oprogramowania biurowego
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 3. Okres gwarancji dla części 3- 24 miesiące.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Monitory interaktywne
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 3. Okres gwarancji dla części 4: monitory interaktywne - 36 miesięcy.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0005
Titel: Tablety graficzne
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 3. Okres gwarancji dla części 5: monitory interaktywne - 36 miesięcy.
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WZP.271.1.69.2026.UM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30237200 Computer accessories, 30231300 Display screens, 30230000 Computer-related equipment, 30237410 Computer mouse, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Komputery
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0002
Title: Laptopy
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiety oprogramowania biurowego
Internal identifier: Część 3
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Lot: LOT-0004
Title: Monitory interaktywne
Internal identifier: Część 4
Additional classification (cpv): 30237200 Computer accessories, 30231300 Display screens, 30230000 Computer-related equipment
Lot: LOT-0005
Title: Tablety graficzne
Internal identifier: Część 5
Additional classification (cpv): 30237200 Computer accessories, 30230000 Computer-related equipment