2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nowoczesny e-urząd w Gminie Sędziszów Małopolski.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. ,, Nowoczesny e-urząd w Gminie Sędziszów Małopolski” dofinansowanego w ramach priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027 w następującym zakresie: Część 1 - Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT: 1. Systemy Dziedzinowe – 1szt. 2. Udostępnienie e-Usług – SD – 9szt. 3. Integracja SD – 1szt. 4. Systemy GIS – 1 szt. 5. Digitalizacja– 1 szt. 6. Udostępnienie e-Usług– GIS– 7 szt. 7. Uruchomienie systemu do zdalnej pracy – 1 szt. 8. Dostawa sprzętu IT, tj.: 8.1. Modernizacja infrastruktury IT - dostawa Monitoring zdarzeniowy – 1 szt. 8.2. Modernizacja infrastruktury IT - dostawa SWITCH – 2 szt. 8.3. Modernizacja infrastruktury IT - dostawa komputerów – 40 szt. 8.4. Uruchomienie Platformy Projektowej – 1 szt. 8.5. Modernizacja infrastruktury - dostawa UPS – 1 szt. 8.6. Modernizacja infrastruktury - dostawa kontrola dostępu – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Część 2 - Modernizacja infrastruktury poprzez dostawę agregatu oraz klimatyzatora 1. Dostawa sprzętu, tj.: 1.1. Modernizacja infrastruktury - dostawa agregatu – 1 szt. 1.2. Modernizacja infrastruktury - dostawa klimatyzatora – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Miejsce realizacji: Gmina Sędziszów Małopolski w miejscu wskazanym przez Zamawiającego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 31120000 Generatoren, 39717200 Klimageräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT
Beschreibung: 1. Systemy Dziedzinowe – 1szt. 2. Udostępnienie e-Usług – SD – 9szt. 3. Integracja SD – 1szt. 4. Systemy GIS – 1 szt. 5. Digitalizacja– 1 szt. 6. Udostępnienie e-Usług– GIS– 7 szt. 7. Uruchomienie systemu do zdalnej pracy – 1 szt. 8. Dostawa sprzętu IT, tj.: 8.1. Modernizacja infrastruktury IT - dostawa Monitoring zdarzeniowy – 1 szt. 8.2. Modernizacja infrastruktury IT - dostawa SWITCH – 2 szt. 8.3. Modernizacja infrastruktury IT - dostawa komputerów – 40 szt. 8.4. Uruchomienie Platformy Projektowej – 1 szt. 8.5. Modernizacja infrastruktury - dostawa UPS – 1 szt. 8.6. Modernizacja infrastruktury - dostawa kontrola dostępu – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32420000 Netzausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja infrastruktury poprzez dostawę agregatu oraz klimatyzatora
Beschreibung: 1. Dostawa sprzętu, tj.: 1.1. Modernizacja infrastruktury - dostawa agregatu – 1 szt. 1.2. Modernizacja infrastruktury - dostawa klimatyzatora – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39717200 Klimageräte