See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Egyszer használatos fecskendők, tűk-2026-2028.
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V.25.) Kormány rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére „Egyszer használatos fecskendők, injekciós tűk beszerzése - 2026-2028.” tárgyban. Részek megnevezése, keretösszege: 1. rész: Egyszer használatos injekciós tűk, felszívó tűk, inzulin injektor tűk és szárnyas tűk műanyag vezetőcsővel Keretösszeg: nettó 325.000.000,- Ft 2. rész: Egyszer használatos 2 részes luer-kúpos fecskendők általános célra Keretösszeg: nettó 400.000.000,- Ft 3. rész: Egyszer használatos 2 részes luer-kúpos tovább mércézett fecskendők általános célra Keretösszeg: nettó 580 000 000,- Ft 4. rész: Egyszer használatos három vagy több részes általános felhasználású luer-kúpos, luer-lock, katéter végű, inzulin, tuberkulin, perfúzor fecskendők Keretösszeg: nettó 395.000.000,- Ft Részletes feltételek a Közbeszerzési Dokumentum Műszaki leírásában.
Vorherige Bekanntmachung: 284286-2026
Interne Kennung: EKR000470722026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V.25.) Kormány rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére „Egyszer használatos fecskendők, injekciós tűk beszerzése - 2026-2028.” tárgyban. Részek megnevezése, keretösszege: 1. rész: Egyszer használatos injekciós tűk, felszívó tűk, inzulin injektor tűk és szárnyas tűk műanyag vezetőcsővel Keretösszeg: nettó 325.000.000,- Ft 2. rész: Egyszer használatos 2 részes luer-kúpos fecskendők általános célra Keretösszeg: nettó 400.000.000,- Ft 3. rész: Egyszer használatos 2 részes luer-kúpos tovább mércézett fecskendők általános célra Keretösszeg: nettó 580 000 000,- Ft 4. rész: Egyszer használatos három vagy több részes általános felhasználású luer-kúpos, luer-lock, katéter végű, inzulin, tuberkulin, perfúzor fecskendők Keretösszeg: nettó 395.000.000,- Ft
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Injekciós, felszívó, inzulin injektor,szárnyas tűk
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére egyszer használatos injekciós tűk, felszívó tűk, inzulin injektor tűk és szárnyas tűk műanyag vezetőcsővel szállítására legfeljebb 325 000 000 Ft keretösszeg erejéig. A vonatkozó információk részletesen a közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000470722026/1
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: 2 részes luer-kúpos fecskendők
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére egyszer használatos 2 részes luer-kúpos fecskendők általános célra szállítására legfeljebb 400 000 000 Ft keretösszeg erejéig. A vonatkozó információk részletesen a közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000470722026/2
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0003
Titel: 2 részes luer-kúpos tovább mércézett fecskendők
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére egyszer használatos 2 részes luer-kúpos tovább mércézett fecskendők általános célra szállítására legfeljebb 580 000 000 Ft keretösszeg erejéig. A vonatkozó információk részletesen a közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000470722026/3
Los: LOT-0004
Titel: 3 vagy több részes luer-kúpos luer-lock fecskendők
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények egyszer használatos három vagy több részes luer-kúpos, luer-lock, katéter végű, inzulin, tuberkulin, perfúzor fecskendők szállítására legfeljebb 395.000.000 Ft keretösszeg erejéig. A vonatkozó információk részletesen a közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000470722026/4