619530-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacje asortymentowo-cenowe (SAC) – załącznik nr 2.1-2.3 do SWZ, 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 odrębne zadania. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane zadania, ale nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w zadaniach. W poszczególnych zadaniach musi być wyceniony pełen asortyment w ilościach podanych przez Zamawiającego. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w danym zadaniu zostaną odrzucone. 5.Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. 6.Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7.Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających. 8. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej , zamówień uzupełniających. 9. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium, zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 10. Zamawiający nie przewiduje wymogu: 1) odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub 2) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 11. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 12. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 07.10.2026 r. 13. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 14.Wyznaczono termin składania ofert o 5 dni krótszy (30 dni) niż określony w art.138 ust. 1 ustawy Pzp (35 dni), na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp zgodnie z którym „Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1”. W zakresie przedmiotowego postępowania składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 15.Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung399217-2026
Interne KennungDZ/DZ-381-1-39/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33696500 Laborreagenzien, 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Materiały zużywalne do diagnostyki cytogenetycznej i molekularnej
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 1 - Materiały zużywalne do diagnostyki cytogenetycznej i molekularnej 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.1 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne KennungSukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33696500 Laborreagenzien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Sondy locus-specyficzne oraz malujące do diagnostyki hematologicznej
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 2 - Sondy locus-specyficzne oraz malujące do diagnostyki hematologicznej. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.2 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne KennungSukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Odczynniki chemiczne do diagnostyki cytogenetycznej
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 3 - Odczynniki chemiczne do diagnostyki cytogenetycznej 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.3 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Interne KennungSukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i odczynników do diagnostyki FISH dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien