2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowych 5 (pięciu) macierzy dyskowych oraz dysków twardych na potrzeby Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
Beschreibung: 1. Dostawa pięciu macierzy dysków NAS, fabrycznie nowych, nieużywanych we wcześniejszych projektach, pochodzących z legalnego kanału sprzedaży producentów na rynek europejski, zgodnie z wymaganiami i w ilościach określonych w niniejszym opisie. 2. Wraz z dostawą macierzy należy dostarczyć dokument, poświadczający datę produkcji. Macierze muszą być wyprodukowane w 2025 lub 2026 roku. 3. Dla oferowanych przez Wykonawcę macierzy, w dniu złożenia oferty, nie może być opublikowana i ogłoszona przez producenta tego sprzętu data zakończenia jego wsparcia oraz sprzedaży (End-of-Support Date, End-of- Sale Date). 4. Zamawiający planuje wdrożenie macierzy NAS w roli repozytorium plików, archiwum poczty elektronicznej oraz systemu kopii zapasowych wolumenów.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
5. Los
Los: LOT-0001