619542-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – postępowanie na dostawę sprzętu komputerowego, infrastruktury sprzętowej do budowy klastra obliczeniowego sztucznej inteligencji (AI) wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz 4 kanałowych zestawów EEG Biofeedback
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelpostępowanie na dostawę sprzętu komputerowego, infrastruktury sprzętowej do budowy klastra obliczeniowego sztucznej inteligencji (AI) wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz 4 kanałowych zestawów EEG Biofeedback
Beschreibungpostępowanie na dostawę sprzętu komputerowego, infrastruktury sprzętowej do budowy klastra obliczeniowego sztucznej inteligencji (AI) wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz 4 kanałowych zestawów EEG Biofeedback
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa infrastruktury sprzętowej do budowy klastra obliczeniowego sztucznej inteligencji (AI) wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem
Beschreibungdostawa infrastruktury sprzętowej do budowy klastra obliczeniowego sztucznej inteligencji (AI) wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
Titeldostawa sprzętu komputerowego
Beschreibungdostawa sprzętu komputerowego
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
Titel- 4 kanałowy zestaw EEG Biofeedback wraz z akcesoriami
Beschreibungdostawa 4 kanałowy zestaw EEG Biofeedback wraz z akcesoriami
LosLOT-0004
TitelLaptopy i monitory
Beschreibungdostawa laptopów i monitorów
LosLOT-0005
Titeldostawa zestawów laptopów, monitorów oraz tabletów
Beschreibungdostawa zestawów laptopów, monitorów oraz tabletów