See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hygiënische papierwaren
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering van hygiënische papierwaren bij de aan deze opdracht deelnemende Plexus entiteiten.
Interne Kennung: PPP0VU-168/6013/2024/098 (Plexus)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hygiënische papierwaren: handdoekjes en toiletpapier
Beschreibung: De levering op afroep (per individuele bestelbon) van hygiënische papierwaren, meer bepaald handdoekjes en toiletpapier.
Interne Kennung: 2024/098 (Plexus)_1
Los: LOT-0002
Titel: Overige hygiënische papierwaren
Beschreibung: De levering op afroep (per individuele bestelbon) van diverse hygiënische papierwaren (exclusief handdoekjes en toiletpapier).
Interne Kennung: 2024/098 (Plexus)_2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Het is niet vereist om voor de toegestane opties een voorstel in te dienen. Indien beschikbaar in het assortiment kan de inschrijver dit (optioneel) aanbieden.)
Los: LOT-0003
Titel: Onderzoekstafelrollen
Beschreibung: De levering op afroep (per individuele bestelbon) van diverse papierrollen voor onderzoekstafels.
Interne Kennung: 2024/098 (Plexus)_3