2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technische ondersteuningsopdracht over de bepaling van essentiële voorwaarden voor binnenluchtkwaliteitsmeters, beschikbaar voor het brede publiek, in het kader van de wet van 6 november 2022
Beschreibung: In het kader van de uitvoering van de Gezondheidswet van 6 november 2022 betreffende de verbetering van de binnenluchtkwaliteit in gesloten plaatsen die voor het publiek toegankelijk zijn, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad op 1 december 2022 (hierna "de wet" genoemd), is het noodzakelijk om bestaande wettelijke instrumenten te evalueren en deze verder te ontwikkelen.
Interne Kennung: DGEM/QAI/NH/26058
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90731100 Luftqualitätsmanagement
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DGEM/QAI/NH/26058 - 1
Interne Kennung: 1