2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie - Voorziening Inleveren en Beoordelen
Beschreibung: Aankondiging vrijwillige transparantie - Voorziening Inleveren en Beoordelen Contractwaarde per jaar: € 90.000,- Contractwaarde gedurende looptijd van twee (2) jaar € 180.000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aankondiging vrijwillige transparantie - Voorziening Inleveren en Beoordelen Opdrachtwaarde € 90.000,- per jaar. Totale opdrachtwaarde € 180.000,- voor twee (2) jaar.
Interne Kennung: 1