2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup narzędzia do automatycznego testowania penetracyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest*: 1.1 Dostarczenie i wdrożenie w środowisku teleinformatycznym Zamawiającego Oprogramowania do automatycznego testowania penetracyjnego, w tym: 1.1.1 wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego oraz praw zależnych, 1.1.2 dostawa do siedziby Zamawiającego Oprogramowania w postaci udzielenia Subskrypcji licencji na korzystanie z Oprogramowania przez okres 12 miesięcy, 1.1.3 zapewnienie 12-miesięcznego Wsparcia Technicznego Producenta dla Oprogramowania, 1.1.4 wykonanie usług instalacyjno-wdrożeniowych polegających na zainstalowaniu, skonfigurowaniu i uruchomieniu dostarczonego Oprogramowania w środowisku teleinformatycznym Zamawiającego - zgodnie z Projektem Technicznym zaakceptowanym przez Zamawiającego; 1.1.5 wykonanie Dokumentacji Powykonawczej wykonanych usług instalacyjno-wdrożeniowych oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej, oraz praw zależnych; 1.1.6 przeprowadzenie przez Wykonawcę dedykowanych warsztatów powdrożeniowych dotyczących obsługi i administracji wdrożonego Oprogramowania. 1.2. Świadczenie Usług Wsparcia Serwisowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Projektowane postanowienia Umowy stanowiące Załącznik Nr 5 do SWZ będą zwane, w dalszej części niniejszego ogłoszenia, także "Umową". * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 44488-2026
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0283/DIC/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1. Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Jednocześnie przedmiotowe zamówienie zostało opublikowane we wstępnym ogłoszeniu informacyjnym opublikowanym w Dz.U. S: 14/2026, numer publikacji ogłoszenia: 44488-2026 z dnia 21.01.2026 r. i zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 Prawo zamówień publicznych, umożliwia skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : 1.1 Dostarczenie i wdrożenie w środowisku teleinformatycznym Zamawiającego Oprogramowania do automatycznego testowania penetracyjnego, w tym: 1.1.1 wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego oraz praw zależnych, 1.1.2 dostawa do siedziby Zamawiającego Oprogramowania w postaci udzielenia Subskrypcji licencji na korzystanie z Oprogramowania przez okres 12 miesięcy, 1.1.3 zapewnienie 12-miesięcznego Wsparcia Technicznego Producenta dla Oprogramowania, 1.1.4 wykonanie usług instalacyjno-wdrożeniowych polegających na zainstalowaniu, skonfigurowaniu i uruchomieniu dostarczonego Oprogramowania w środowisku teleinformatycznym Zamawiającego - zgodnie z Projektem Technicznym zaakceptowanym przez Zamawiającego; 1.1.5 wykonanie Dokumentacji Powykonawczej wykonanych usług instalacyjno-wdrożeniowych oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej, oraz praw zależnych; 1.1.6 przeprowadzenie przez Wykonawcę dedykowanych warsztatów powdrożeniowych dotyczących obsługi i administracji wdrożonego Oprogramowania. 1.2 Świadczenie Usług Wsparcia Serwisowego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Projektowane postanowienia Umowy stanowiące Załącznik Nr 5 do SWZ będą zwane, w dalszej części niniejszego ogłoszenia, także "Umową". * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ.