See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE SUBSTANTE BIOCIDE
Beschreibung: ACORD CADRU FURNIZARE SUBSTANTE BIOCIDE Autoritatea Contractanta va răspunde in mod clar si complet la tuturor solicitarilor de clarificări/informatiilor suplimentare in a 12-a zi înainte de data limita de depunere a ofertelor. Numărul de zile pâna la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: /16.04.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Detergent dezinfectant concentrat lichid pentru suprafete cu utilizare prin stergere - produs biocid
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 650/850, cant minma/maxima acord cadru = 15600/20400
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Detergent dezinfectant concentrat pulbere de nivel înalt pentru suprafeţe aplicare prin stergere – produs biocid
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 300/750, cant minma/maxima acord cadru = 7200/18000
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Detergent dezinfectant lichid concentrat enzimatic pentru instrumentarul medical – biocid sau dispozitiv medical
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 300/400, cant minma/maxima acord cadru = 7200/9600
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Detergent dezinfectant gata de utilizare pentru instrumentar – biocid sau dispozitiv medical
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 30/250, cant minma/maxima acord cadru = 720/6000
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Dezinfectant concentrat pulbere de nivel înalt pentru instrumentarul medical cu actiune prin oxidare celulara – biocid sau dispozitiv medical
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 150/200, cant minma/maxima acord cadru = 3600/4800
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Dezinfectant gata preparat pe baza de alcool pentru dezinfecţia suprafeţelor aparaturii medicale, instrumentelor medicale – biocid sau dispozitiv medical
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 500/800, cant minma/maxima acord cadru = 1200/19200
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Dezinfectant solid tablete pe bază de substanţe eliberatoare de clor - biocid
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 40000/60000, cant minma/maxima acord cadru = 960000/1440000
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Dezinfectant de nivel înalt lichid pentru instrumentarul termosensibil, stabil in timp, cu actiune prin oxidare celulară - produs pentru dezinfecţia de nivel înalt a dispozitivelor medicale termosensibile – biocid sau dispozitiv medical
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 300/500, cant minma/maxima acord cadru = 7200/12000
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lavete impregnate cu soluţie dezinfectantă pe baza de clor pentru suprafeţele dispozitivelor medicale
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 45000/60000, cant minma/maxima acord cadru = 1080000/1440000
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Antiseptic steril cu aplicator de 3 ml pe baza de clorhexidina şi acid isopropilic
Beschreibung: cant minima/maxima ctr subsecv = 100/150, cant minma/maxima acord cadru = 2400/3600
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Antiseptic steril cu aplicator de 6 ml pe baza de clorhexidina şi acid isopropilic
Interne Kennung: 11