See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keskpinge maakaabli ristlõikega 240 mm² ostmine (IP4819)
Beschreibung: Hange on välja kuulutatud keskpinge maakaabli ristlõikega 240 mm² koguses 3783 m ostmiseks. Maakaabli tarnetähtaeg on hiljemalt 05.10.2026 (hankija vajadusel ja pakkuja võimaluse olemasolul on õigus ka sellest kuupäevast varasem tähtaeg). Hankijal on õigus kaablit välja võtta kuni 31.12.2026. Selle ajani ei tohi rakenduda ladustustasu. Pakkuda ainult hankija poolt heakskiidetud keskpinge maakaablit. Kaabel peab vastama hanke alusdokumendis P368 toodud nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313930-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321220 Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0000