2. Verfahren
Verfahren
Titel: Karjeros galimybių pažinimo įrankių metodikų sukūrimo paslaugos
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti karjeros galimybių pažinimo įrankių metodikų sukūrimo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Šalių rašytiniu susitarimu Sutartis tomis pačiomis sąlygomis gali būti pratęsta vieną kartą ne ilgesniam kaip 1 (vieno) mėnesio laikotarpiui, jeigu Sutarties vykdymo terminų laikymasis tampa neįmanomas dėl aplinkybių, susijusių su kitų paslaugų teikėjų, rangovų ar informacinių technologijų sprendimų kūrėjų vykdomų darbų rezultatais, kurie yra būtini šios Sutarties rezultatų parengimui, suderinimui, perkėlimui, testavimui ar integravimui į MUKIS.