619628-2025 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Montaż urządzeń OZE na terenie Gminy Biała-etap II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMontaż urządzeń OZE na terenie Gminy Biała-etap II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pt. „Montaż urządzeń OZE na terenie Gminy Biała – etap II”. Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: - instalacji kotłów na pellet - 37 szt. - instalacji kolektorów słonecznych - 78 szt. - instalacji fotowoltaicznych - 250 szt. - instalacji pomp ciepła na potrzeby c.w.u. - 9 szt. - instalacji pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u.- 114 szt. o rozmiarze wskazanym w zestawieniu rozpoczynającym się na stronie nr 2 PFU.
Interne KennungGO.271.2.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 7. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny brutto oferty (z podatkiem VAT) w zakresie każdej części zamówienia. 8. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 9. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 10. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Biała
Beschreibung1. Zakres rzeczowy obejmuje zaprojektowanie, zrealizowanie zakupu i montażu instalacji: - paneli fotowoltaicznych dla obiektów zlokalizowanych na terenie gminy – ilość instalacji 250 sztuk, - magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w ilości 79 sztuk. 2. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi (Załączniki Nr 1 do SWZ) i jest integralną część SWZ.
Interne Kennungczęść 1 zamówienia
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
LosLOT-0002
TitelZaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie instalacji pomp ciepła na potrzeby CWU oraz CO i CWU na terenie Gminy Biała
Beschreibung1. Zakres rzeczowy obejmuje zaprojektowanie, zrealizowanie zakupu i montażu pomp ciepła w ilości 123 sztuk, w tym: a) na potrzeby CWU oraz CO w ilości 114 sztuk, b) na potrzeby CWU w ilości 9 sztuk. 2. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi (Załączniki Nr 1 do SWZ) i jest integralną część SWZ.
Interne Kennungczęść 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
LosLOT-0003
TitelZaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie instalacji kotłów na pellet oraz instalacji solarnych na terenie Gminy Biała
Beschreibung1. Zakres rzeczowy obejmuje zaprojektowanie, zrealizowanie zakupu i montażu: a) kotłów na pellet w ilości 37 sztuk, b) kolektorów słonecznych w ilości 78 sztuk. 2. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w PFU, który stanowi (Załączniki Nr 1 do SWZ) i jest integralną część SWZ.
Interne Kennungczęść 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44621210 Boiler, 45331110 Installation von Kesseln, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen