See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie świadczeń zdrowotnych w obszarze onkologii poprzez poprawę stanu posiadanej infrastruktury i wyposażenia dla Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ – etap II, część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.1 – 2.17 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Zamówienie obejmuje 17 części. Zamawiający informuje, że w/w Części zamówienia objęte zostały dotacją z budżetu Urzędu m. st. Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie świadczeń zdrowotnych w obszarze onkologii poprzez poprawę stanu posiadanej infrastruktury i wyposażenia”, które zostaną przyznane na podstawie umowy zawartej z Miastem stołecznym Warszawa. Umowa dotacyjna, o której mowa w zdaniu poprzedzającym zobowiązuje Zamawiającego do przedłożenia wszystkich dokumentów (w tym m.in. Umowy z Wykonawcą i prawidłowo wystawionej faktury) stanowiących warunek uruchomienia środków finansowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 listopada 2026 roku. Część 1 zamówienia: Dostawa aparatu USG – 1 sztuka Część 2 zamówienia: Dostawa systemu monitorowania pacjentów pooperacyjnych na 14 łóżek - 1 system z 2 centralami nadzoru Część 3 zamówienia: Dostawa systemu monitorowania pacjentów pooperacyjnych z kardiomonitorami i z modułem transportowym dla AOZ – 1 system Część 4 zamówienia: Dostawa systemu monitorowania pacjentów pooperacyjnych z kardiomonitorami i modułem transportowym dla ginekologii – 1 system Część 5 zamówienia: Dostawa zgrzewarki do szczelnego zamykania odpadów cytostatycznych. – 2 sztuki (1 – otwarta, 1 – zamknięta) Część 6 zamówienia: Dostawa chłodziarko zamrażarki – 1 sztuka Część 7 zamówienia: Dostawa chłodziarki laboratoryjnej – 2 sztuki Część 8 zamówienia: Dostawa zestawu śródoperacyjnego systemu radiografii tkanek wykorzystującego tomosyntezę 3D – 1 zestaw Część 9 zamówienia: Dostawa szafy do przechowywania leków – 5 sztuk Część 10 zamówienia: Dostawa zestawu do histeroskopii małoinwazyjnej obejmującego histeroskopy i dedykowane do nich resektoskopy – 2 zestawy Część 11 zamówienia: Dostawa systemu do śródoperacyjnej wizualizacji przytarczyc – 1 system Część 12 zamówienia: Dostawa myjni dezynfektor z drukarką parametrów procesów – 1 sztuka Część 13 zamówienia: Dostawa podgrzewacza komorowego płynów infuzyjnych – 1 sztuka Część 14 zamówienia: Dostawa wagi laboratoryjnej do produkcji leków cytostatycznych – 1 sztuka Część 15 zamówienia: Dostawa łóżek szpitalnych – 4 sztuki Część 16 zamówienia: Dostawa łóżek szpitalnych z materacem przeciwodleżynowym i tunelem na kasetę RTG – 11 sztuk Część 17 zamówienia: Dostawa materaca zmiennociśnieniowego przeciwodleżynowego – 5 sztuk Uwaga !!! Na Części 15, 16 i 17 – Zamawiający wymaga złożenia jednej oferty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określają Załączniki od nr 2.1 do nr 2.17 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 22/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Dostawa aparatu USG – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.1 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.1 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Dostawa systemu monitorowania pacjentów pooperacyjnych na 14 łóżek - 1 system z 2 centralami nadzoru
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.2 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.2 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa systemu monitorowania pacjentów pooperacyjnych z kardiomonitorami i z modułem transportowym dla AOZ – 1 system
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.3 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.3 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Dostawa systemu monitorowania pacjentów pooperacyjnych z kardiomonitorami i z modułem transportowym dla ginekologii – 1 system
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.4 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.4 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia: Dostawa zgrzewarki do szczelnego zamykania odpadów cytostatycznych. – 2 sztuki (1 – otwarta, 1 – zamknięta)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.5 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.5 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia: Dostawa chłodziarko zamrażarki – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.6 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.6 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia: Dostawa chłodziarki laboratoryjnej – 2 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.7 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.7 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia: Dostawa zestawu śródoperacyjnego systemu radiografii tkanek wykorzystującego tomosyntezę 3D – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.8 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.8 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia: Dostawa szafy do przechowywania leków – 5 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.9 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.9 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia: Dostawa zestawu do histeroskopii małoinwazyjnej obejmującego histeroskopy i dedykowane do nich resektoskopy – 2 zestawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.10 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.10 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 zamówienia: Dostawa systemu do śródoperacyjnej wizualizacji przytarczyc – 1 system
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.11 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.11 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 zamówienia: Dostawa myjni dezynfektor z drukarką parametrów procesów – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.12 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.12 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 zamówienia: Dostawa podgrzewacza komorowego płynów infuzyjnych – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.13 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.13 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 zamówienia: Dostawa wagi laboratoryjnej do produkcji leków cytostatycznych – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.14 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.14 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 zamówienia: Dostawa łóżek szpitalnych – 4 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.15 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.15 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Uwaga !!! Na Części 15, 16 i 17 – Zamawiający wymaga złożenia jednej oferty.
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 zamówienia: Dostawa łóżek szpitalnych z materacem przeciwodleżynowym i tunelem na kasetę RTG – 11 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.16 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.16 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Uwaga !!! Na Części 15, 16 i 17 – Zamawiający wymaga złożenia jednej oferty.
Menge: 11 Stück
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 zamówienia: Dostawa materaca zmiennociśnieniowego przeciwodleżynowego – 5 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.17 Zestawienie parametrów/ Specyfikacja techniczna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.17 do SWZ –Zestawienie parametrów / Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Uwaga !!! Na Części 15, 16 i 17 – Zamawiający wymaga złożenia jednej oferty.