See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor divers sportmateriaal
Beschreibung: Raamovereenkomst voor divers sportmateriaal
Interne Kennung: GAC_2023_02872
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02872 - 1
Beschreibung: Klein en groot sportmateriaal
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: GAC_2023_02872 - 2
Beschreibung: Klein gebruiksmateriaal
Interne Kennung: 2
619635-2026 - Resultaat
België – Sportartikelen en -uitrusting – Raamovereenkomst voor divers sportmateriaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: GAC_2023_02872
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02872 - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: GAC_2023_02872 - 2
Beschrijving: Klein gebruiksmateriaal
Interne identificatiecode: 2