2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nábytku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení nábytku včetně dopravy, montáže, instalace a rozmístění v budově zadavatele dle projektové dokumentace, která je Přílohou č. 5 zadávací dokumentace, a to v rozsahu uvedeném v položkovém rozpočtu, jehož součástí je rovněž technická specifikace jednotlivých požadovaných položek a který je Přílohou č. 6 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GPO-GEN