See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/48SM/06/2026 na dostawy wyrobów medycznych do zabiegów ECPW dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o
Beschreibung: zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do zabiegów ECPW do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.
Vorherige Bekanntmachung: 501000-2026
Interne Kennung: PN/48SM/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Protezy samorozprężalne, nitinolowe
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - sprzęt endoskopowy I
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Sprzęt endoskopowy II
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 – sprzęt endoskopowy III
Interne Kennung: Zadanie nr 4