See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Új kommunális haszongépjármű beszerzése
Beschreibung: Miskolc Holding Zrt. 1 db új, min. 6 m3-es tartályú építőipari kivitelű szippantó kommunális haszongépjárművet kíván beszerezni adásvételi szerződés keretében. Ajánlatkérő megvizsgálta a részajánlat tétel lehetőségét és azt nem tartja gazdaságilag ésszerűnek, a beszerzés nem osztható oly módon részekre, hogy az a közpénzek hatékony felhasználását eredményezné. Az 1 db haszongépjármű beszerzése során a gazdaságossági, észszerűségi szempontok, valamint a szippantó haszongépjármú megfelelő színvonalon való teljesítése indokolja azt, hogy 1 db szerződés keretében kerüljön megvalósításra a tárgyi beszerzési igény.
Vorherige Bekanntmachung: 270667-2026
Interne Kennung: EKR000318192026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Miskolc Holding Zrt. 1 db új, min. 6 m3-es tartályú építőipari kivitelű szippantó kommunális haszongépjárművet kíván beszerezni adásvétel keretében. Ajánlatkérő a felépítmény és járóképes alváz vonatkozásában a csatolt műszaki leírásban határozta meg az eljárás tárgyát képező építőipari kivitelű szippantó gépjármű tekintetében a szükséges paramétereket, követelményeket. Felépítmény főbb részei: - Min. 6 m3-es tartály - Iszaptartály - Tartályfenék - Hidraulikus rendszer - Vákuumrendszer - Tároló ládák - Kezelő panelek - Víztároló tartály - Mobil munkalámpa - Tolatókamera Alapjármű főbb paraméterei: - Tehergépkocsi alváz - építőipari kivitel - Vezetőfülke - Gumiabroncsok - A működtetéshez szükséges gépjárművön lévő kezelő szervek Egyéb elvárások/felszereltség/követelmények: Műszerek/táblák/ magyar feliratozással ellátva. Zajvédelem az ECE szabvány szerint Teleszkópos járműemelő 14 t/19 t 2 db kerékék Tűzoltó készülék vagy készülékek Jogszabályban előírt KRESZ tartozékok A felépítmény gyártó által beépíttetett 1 db kalibrált üzemanyag szintjelző (kapacitív szonda) Szerződött partner: Multi Alarm Zrt. gépjárműkövető és védelmi rendszerhez illeszthető legyen Garancia: minimum 24 hónap Felépítmény gyártása során legalább 2 alkalommal a fontosabb beépítési fázisok előtt a Szállító helyszíni egyeztetést biztosít Helyszíni egyeztetés célja a felépítmény egyes elemeinek, elrendezésének szállítóval történő pontosítása. Szállító által biztosított az üzemszerű használatra, karbantartásra vonatkozó oktatás, betanítás 3 fő személyzet részére maximum 2 munkanap időtartamban. Elvárt dokumentumok: Felépítményre vonatkozó magyar nyelvű kezelési és karbantartási utasítás, alkatrészkatalógus Járóképes alvázra vonatkozó magyar nyelvű kezelési és karbantartási utasítás EU megfelelőségi nyilatkozat Munkavédelmi megfelelőségi nyilatkozat Összeépítési engedély Műszaki vizsgálati bizonyítvány Felépítmény gyártói műbizonylat Forgalmi engedély (figyelmeztető jelzés bejegyzés, érvényes műszaki vizsga) Tachográf illesztési jegyzőkönyv. Szervizelések: A járóképes alváz és felépítmény márkaszerviz Miskolcon vagy 90 km-es körzetében legyen. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott közbeszerzési dokumentumok meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, ajánlatkérő azokkal - a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X. 30) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján - egyenértékű megajánlásokat is elfogad. Az egyenértékűség igazolása tekintetében a 321/2015. (X. 30) Kormányrendelet 46. § (4)-(6) bekezdései az irányadóak. A részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok műszaki leírása tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000318192026/1