2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Photo-Akoestiek
Beschreibung: Het AMICE-consortium is op zoek naar beeldvormingsapparatuur voor 3 à 4 deelnemende instituten. Op consortiumniveau dient het totale instrumentarium complementair te zijn wat betreft de beschikbare functionaliteiten, waaronder functional ultrasound, foto-akoestische beeldvorming en focussed ultrasound. Het consortium wil uitbreiding en vervanging van de huidige pre-klinische echografie, al dan niet in combinatie met fotoakoestiek met hetzelfde systeem, en in sommige gevallen, met MRI. De machines zullen gebruikt worden voor de huidige state-of-art afbeeldingstechnieken zoals harmonic B-mode imaging, multi-spectral foto-akoestiek, high-resolution color Doppler, contrast-enhanced super-localization vascular imaging, contrast-enhanced perfusion imaging, passive én actieve shear wave imaging, flash-perfusion imaging, volumetric imaging, en mid-intensity focussed ultrasound.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het AMICE-consortium is op zoek naar beeldvormingsapparatuur voor 3 à 4 deelnemende instituten. Op consortiumniveau dient het totale instrumentarium complementair te zijn wat betreft de beschikbare functionaliteiten, waaronder functional ultrasound, foto-akoestische beeldvorming en focussed ultrasound.
Interne Kennung: 1