2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego na urządzenia sieciowe, macierze i serwery
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego na urządzenia sieciowe, macierze i serwery. Zamówienie zostało podzielone na 6 Części zamówienia: Część nr 1 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów blade marki Dell Część nr 2 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów rack marki Lenovo Część nr 3 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate 601E Część nr 4 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń Extreme Networks Część nr 5 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla rozwiązań Cisco Część nr 6 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla macierzy NetApp 2. Termin zakończenia umów dotychczas obowiązujących: Część nr 1 - 13.10.2026 r., Część nr 2 - 21.12.2026 r., Część nr 3 - 08.10.2026 r./20.10.2026r., Część nr 4 - 18.01.2027 r., Część nr 5 – 14.11.2026r., 28.11.2026r., 29.12.2026r, Część nr 6 - 31.07.2026 r. , 30.09.2026 r., 30.11.2026 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Wymagany termin realizacji zamówienia na poszczególne części zamówienia: • Część nr 1 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; • Część nr 2 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; • Część nr 3 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; • Część nr 4 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; • Część nr 5 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; • Część nr 6 - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu potwierdzającego wykupienie usługi wsparcia technicznego i gwarancji producenta, wystawionego przez dystrybutora/producenta w odniesieniu do Części nr 1, 2, 3, 5, 6 zamówienia oraz przez gwaranta dla Części nr 4 zamówienia.
Interne Kennung: BA.WZP.26.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów blade marki Dell
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów blade marki Dell 2. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: 13.10.2026 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Wymagany termin realizacji zamówienia - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu potwierdzającego wykupienie usługi wsparcia technicznego i gwarancji producenta, wystawionego przez dystrybutora/producenta
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów rack marki Lenovo
Beschreibung: 1. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów rack marki Lenovo 2. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: 21.12.2026 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Wymagany termin realizacji zamówienia - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu potwierdzającego wykupienie usługi wsparcia technicznego i gwarancji producenta, wystawionego przez dystrybutora/producenta
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate 601E
Beschreibung: 1. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate 601E 2. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: 08.10.2026 r./20.10.2026r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Wymagany termin realizacji zamówienia - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu potwierdzającego wykupienie usługi wsparcia technicznego i gwarancji producenta, wystawionego przez dystrybutora/producenta
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń Extreme Networks
Beschreibung: 1. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń Extreme Networks 2. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: 18.01.2027 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Wymagany termin realizacji zamówienia - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu wystawionego przez gwaranta.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla rozwiązań Cisco
Beschreibung: 1. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla rozwiązań Cisco 2. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: 14.11.2026r., 28.11.2026r., 29.12.2026r, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Wymagany termin realizacji zamówienia - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu potwierdzającego wykupienie usługi wsparcia technicznego i gwarancji producenta, wystawionego przez dystrybutora/producenta
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla macierzy NetApp
Beschreibung: 1. Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla macierzy NetApp 2. Termin zakończenia umowy dotychczas obowiązującej: 31.07.2026 r. , 30.09.2026 r., 30.11.2026 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Wymagany termin realizacji zamówienia - gwarancja i wsparcie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia dotychczasowej gwarancji i wsparcia technicznego; Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy, dokumentu potwierdzającego wykupienie usługi wsparcia technicznego i gwarancji producenta, wystawionego przez dystrybutora/producenta
Interne Kennung: Część 6