See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica 2026/2027 - SKLOP 8: POLŽEVO - KRIŠKA VAS - SPODNJE BREZOVO - KOSCA - DEDNI DOL in SKLOP 11: MEKINJE - METNAJ - DOBRAVA – STIČNA
Beschreibung: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica v šolskem letu 2026/2027 na relaciji SKLOP 8: POLŽEVO - KRIŠKA VAS - SPODNJE BREZOVO - KOSCA - DEDNI DOL in relaciji SKLOP 11: MEKINJE - METNAJ - DOBRAVA – STIČNA. Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa.
Interne Kennung: JN-76151
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: »SKLOP 8: POLŽEVO - KRIŠKA VAS - SPODNJE BREZOVO - KOSCA - DEDNI DOL«
Beschreibung: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica v šolskem letu 2026/2027 na relaciji SKLOP 8: POLŽEVO - KRIŠKA VAS - SPODNJE BREZOVO - KOSCA - DEDNI DOL.
Interne Kennung: 552712
Los: LOT-0002
Titel: »SKLOP 11: MEKINJE - METNAJ - DOBRAVA – STIČNA«
Beschreibung: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Ivančna Gorica v šolskem letu 2026/2027 na relaciji relaciji SKLOP 11: MEKINJE - METNAJ - DOBRAVA – STIČNA.
Interne Kennung: 552713