See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa unitu stomatologicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: • dostawa do SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy do poradni stomatologicznej przy ul. Czumy 1 w Warszawie unitu stomatologicznego wraz z komponentami; • instalacja unitu stomatologicznego wraz z komponentami obejmująca m.in. niezbędną adaptację do potrzeb przyłączy instalacyjnych elektryki, wody, sprężonego powietrza, kanalizacji i instalacji ssącej w pomieszczeniach, gdzie urządzenie zostanie zainstalowane; • uruchomienie urządzenia; • szkolenie personelu medycznego oraz obsługa serwisowa urządzenia w okresie gwarancji.
Vorherige Bekanntmachung: 485485-2026
Interne Kennung: 8/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192410 Stühle für Zahnbehandlungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51412000 Installation von zahnärztlichen Geräten und Geräten für sonstige Teildisziplinen
5. Los
Los: LOT-0001