2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten 2026 - 2032
Beschreibung: Staatsbosbeheer heeft kantoren, werklocaties, uitvoeringskantoren, werkschuren en monumentale panden verspreid over Nederland. De opdracht betreft het organiseren van de beveiliging van deze locaties op een professionele en betrouwbare wijze. In totaal heeft Staatsbosbeheer 94 kantoorpanden en werklocaties.
Interne Kennung: P21-347
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Groningen, Friesland, Drenthe Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Overijssel, Gelderland en Flevoland Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Noord Holland, Zuid-Holland en Utrecht Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Zuidwestelijke Delta, Noord-Brabant, en Limburg Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 4