619676-2026 - Ergebnis
Kroatien – Bauarbeiten – Nabava izvođenja radova popravka nekonstrukcijskih elemenata višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada na području Grada Zagreba i Krapinsko-zagorske županije
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava izvođenja radova popravka nekonstrukcijskih elemenata višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada na području Grada Zagreba i Krapinsko-zagorske županije
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1 - Gradska četvrt Črnomerec, Gradska četvrt Trnje
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 1: Gradska četvrt - Gradska četvrt Črnomerec, Gradska četvrt Trnje Broj zgrada: 20
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2 - Gradska četvrt Gornji Grad – Medveščak 1
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 2: Gradska četvrt Gornji Grad – Medveščak 1 Broj zgrada: 20
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3 - Gradska četvrt Gornji Grad – Medveščak 2
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 3: Gradska četvrt Gornji Grad – Medveščak 2 Broj zgrada: 20
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4 - Gradska četvrt Donji Grad 1
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 4: Gradska četvrt - Gradska četvrt Donji Grad 1 Broj zgrada: 20
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5 - Gradska četvrt Donji Grad 2
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 5: Gradska četvrt Donji Grad 2 Broj zgrada: 30
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6 - Gradska četvrt Donji Grad 3
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 6: Gradska četvrt Donji Grad 3 Broj zgrada: 30
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7 - Gradske četvrti Donji Grad/Maksimir
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 7: Gradske četvrti Donji Grad/Maksimir Broj zgrada: 30
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8 - Gradska četvrt Maksimir izuzev MO Mašićeva
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova popravaka nekonstrukcijskih elemenata na 200 višestambenih, stambeno-poslovnih i poslovnih zgrada oštećenih u potresu, nepoznatih adresa, na području Grada Zagreba, kako je uređeno Zakonom o obnovi te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Količina predmeta nabave je okvirna. Naručitelj može smanjiti odnosno povećati broj zgrada na kojima treba izvesti radove popravaka nekonstrukcijskih elemenata, ovisno o stvarnim potrebama. Grupa 8: Gradska četvrt Maksimir izuzev MO Mašićeva Broj zgrada: 30
Interne Kennung: VV/2026-383 OBNOVA-8