619684-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigung von Unterkünften – Úklidové práce na kolejích Vltava a Blanice SÚZ VŠE v Praze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové práce na kolejích Vltava a Blanice SÚZ VŠE v Praze
BeschreibungPoskytování komplexních úklidových služeb v objektech kolejí Vltava a Blanice, včetně pravidelného denního, týdenního a měsíčního úklidu, sezonního úklidu při výměně ubytovaných, úklidu hotelových nebo krátkodobě ubytovacích kapacit, víkendového a svátečního úklidu, čištění oken, matrací a dalších objednaných úklidových prací. Dodavatel zajistí vlastní pracovníky, řízení služby, úklidové a dezinfekční prostředky, pomůcky, osobní ochranné pracovní prostředky a stroje, není-li v přílohách výslovně stanoveno jinak.
Interne Kennung17/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001