2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materacy szpitalnych oraz szaf specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa materacy szpitalnych oraz szaf specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularze cenowo-techniczne dla zadań nr 1-3. Zadanie nr 1 - Dostawa materacy szpitalnych wraz z pokrowcami, przeznaczonych do stosowania w środowisku szpitalnym. Zadanie nr 2 - Dostawa wraz z wniesieniem, montażem oraz zabezpieczeniem, jeżeli jest ono wymagane, mebli biurowych w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. Zadanie nr 3 - Dostawa, montaż, rozmieszczenie szaf metalowych w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: LM.261.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39130000 Büromöbel, 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa materacy szpitalnych wraz z pokrowcami, przeznaczonych do stosowania w środowisku szpitalnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny.
Interne Kennung: LM.261.44.1.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z wniesieniem, montażem oraz zabezpieczeniem, jeżeli jest ono wymagane, mebli biurowych w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny.
Interne Kennung: LM.261.44.2.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39132100 Aktenschränke, 39121100 Schreibtische
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa, montaż, rozmieszczenie szaf metalowych w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo techniczny.
Interne Kennung: LM.261.44.3.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
619685-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LM.261.44.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39121100 Desks, 39132100 Filing cabinets, 39141300 Cabinets, 39130000 Office furniture, 39143112 Mattresses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Internal identifier: LM.261.44.1.2026
Additional classification (cpv): 39143112 Mattresses
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Internal identifier: LM.261.44.2.2026
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture, 39132100 Filing cabinets, 39121100 Desks
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: LM.261.44.3.2026
Additional classification (cpv): 39141300 Cabinets