See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska. Zakres prac objętych zamówieniem: Zadanie z zakresu budowy zielono - niebieskiej infrastruktury, obejmuje zagospodarowanie terenu dla wybranych podwórek osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Starachowice: część I - STADION 1 – dz. ewid. 28/6 OB. 0002 część II - STADION 2 – dz. ewid. 62/12 OB. 0002 część III - STADION 3 – dz. ewid. 262/14 OB. 0002 część IV - HARCERSKA 1 – dz. ewid. 1334/3, 1334/4, 1334/5 OB. 0002 część V - HARCERSKA 2 – dz. ewid. 1333/23 OB. 0002 część VI - HARCERSKA 3 – dz. ewid. 1333/22, 1332/1 OB. 0002 Założenia dla inwestycji: wprowadzenie na tereny osiedlowe błękitno-zielonej infrastruktury, zwiększenie dostępności terenów dla osób niepełnosprawnych, modernizacja układów komunikacji pieszej i ich nawierzchni, modernizacja małej architektury poprzez wymianę ławek, koszy na odpady. Nowoprojektowany obszar ma na celu uporządkowanie niewykorzystywanej obecnie przestrzeni, ale także jej estetyzację i dostosowanie do mieszkańców miasta różniących się pod względem wieku czy sprawności fizycznej. Tereny zieleni osiedlowej wyposażone zostaną w elementy błękitno-zielonej infrastruktury, będą to przede wszystkim niecki infiltracyjne (zaniżenia terenu) obsadzonych rodzimymi gatunkami bylin i krzewów, które gromadzić będą wodę opadową ze spływu powierzchniowego. Na terenie podwórek zmodernizowane zostaną także nawierzchnie. Ich modernizacja polegać będzie na odsklepieniu (rozbiórce) części utwardzeń, a miejsca po nich zostaną zastąpione zielenią – nasadzeniami bylin, krzewów i drzew, również posadzonych w technologii niecek infiltracyjnych. Wszelkie nowo projektowane nawierzchnie (miejsc postojowych) wykonane będą z betonowej płyty ażurowej pozwalającej na swobodne wsiąkanie wody opadowej w głąb ziemi. Tereny zieleni na podwórkach zostaną także dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Umożliwi to nowa mała architektura – nowe ławki, z sąsiadującą nawierzchnią ułatwiającą poruszanie się na wózku oraz kosze na odpady UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – stanowiące załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Nie wymaga się, ale zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia dla części I – VI tj.: wykonywanie robót ogólnobudowlanych, zasadzenia. Zadanie dofinansowane w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, Priorytet FEPW.02. Energia i Klimat - Działanie 2.2 Adaptacja do zmian klimatu, Typ projektu I: Spójne i zintegrowane przedsięwzięcia infrastrukturalne, kompleksowo dostosowujące miasta do ekstremalnych stanów pogodowych oraz łagodzące efekt miejskich wysp ciepła przez rozwój zielono - niebieskiej infrastruktury, w ramach projektu: FEPW.02.02-IW.01-0006/25 pn.: Zielono-niebieska infrastruktura w Gminie Starachowice - kompleksowe działania dostosowujące do zmian klimatu.
Interne Kennung: ZP.271.49.2026.SD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - STADION 1 – dz. ewid. 28/6 OB. 0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska. Zakres prac objętych zamówieniem: Zadanie z zakresu budowy zielono - niebieskiej infrastruktury, obejmuje zagospodarowanie terenu dla wybranych podwórek osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Starachowice: część I - STADION 1 – dz. ewid. 28/6 OB. 0002 Założenia dla inwestycji: wprowadzenie na tereny osiedlowe błękitno-zielonej infrastruktury, zwiększenie dostępności terenów dla osób niepełnosprawnych, modernizacja układów komunikacji pieszej i ich nawierzchni, modernizacja małej architektury poprzez wymianę ławek, koszy na odpady. Nowoprojektowany obszar ma na celu uporządkowanie niewykorzystywanej obecnie przestrzeni, ale także jej estetyzację i dostosowanie do mieszkańców miasta różniących się pod względem wieku czy sprawności fizycznej. Tereny zieleni osiedlowej wyposażone zostaną w elementy błękitno-zielonej infrastruktury, będą to przede wszystkim niecki infiltracyjne (zaniżenia terenu) obsadzonych rodzimymi gatunkami bylin i krzewów, które gromadzić będą wodę opadową ze spływu powierzchniowego. Na terenie podwórek zmodernizowane zostaną także nawierzchnie. Ich modernizacja polegać będzie na odsklepieniu (rozbiórce) części utwardzeń, a miejsca po nich zostaną zastąpione zielenią – nasadzeniami bylin, krzewów i drzew, również posadzonych w technologii niecek infiltracyjnych. Wszelkie nowo projektowane nawierzchnie (miejsc postojowych) wykonane będą z betonowej płyty ażurowej pozwalającej na swobodne wsiąkanie wody opadowej w głąb ziemi. Tereny zieleni na podwórkach zostaną także dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Umożliwi to nowa mała architektura – nowe ławki, z sąsiadującą nawierzchnią ułatwiającą poruszanie się na wózku oraz kosze na odpady UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – stanowiące załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Nie wymaga się, ale zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia dla części I – VI tj.: wykonywanie robót ogólnobudowlanych, zasadzenia.
Interne Kennung: ZP.271.49.2026.SD cz. I
Los: LOT-0002
Titel: część II - STADION 2 – dz. ewid. 62/12 OB. 0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska. Zakres prac objętych zamówieniem: Zadanie z zakresu budowy zielono - niebieskiej infrastruktury, obejmuje zagospodarowanie terenu dla wybranych podwórek osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Starachowice: część II - STADION 2 – dz. ewid. 62/12 OB. 0002 Założenia dla inwestycji: wprowadzenie na tereny osiedlowe błękitno-zielonej infrastruktury, zwiększenie dostępności terenów dla osób niepełnosprawnych, modernizacja układów komunikacji pieszej i ich nawierzchni, modernizacja małej architektury poprzez wymianę ławek, koszy na odpady. Nowoprojektowany obszar ma na celu uporządkowanie niewykorzystywanej obecnie przestrzeni, ale także jej estetyzację i dostosowanie do mieszkańców miasta różniących się pod względem wieku czy sprawności fizycznej. Tereny zieleni osiedlowej wyposażone zostaną w elementy błękitno-zielonej infrastruktury, będą to przede wszystkim niecki infiltracyjne (zaniżenia terenu) obsadzonych rodzimymi gatunkami bylin i krzewów, które gromadzić będą wodę opadową ze spływu powierzchniowego. Na terenie podwórek zmodernizowane zostaną także nawierzchnie. Ich modernizacja polegać będzie na odsklepieniu (rozbiórce) części utwardzeń, a miejsca po nich zostaną zastąpione zielenią – nasadzeniami bylin, krzewów i drzew, również posadzonych w technologii niecek infiltracyjnych. Wszelkie nowo projektowane nawierzchnie (miejsc postojowych) wykonane będą z betonowej płyty ażurowej pozwalającej na swobodne wsiąkanie wody opadowej w głąb ziemi. Tereny zieleni na podwórkach zostaną także dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Umożliwi to nowa mała architektura – nowe ławki, z sąsiadującą nawierzchnią ułatwiającą poruszanie się na wózku oraz kosze na odpady UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – stanowiące załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Nie wymaga się, ale zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia dla części I – VI tj.: wykonywanie robót ogólnobudowlanych, zasadzenia.
Interne Kennung: ZP.271.49.2026.SD cz. II
Los: LOT-0003
Titel: część III - STADION 3 – dz. ewid. 262/14 OB. 0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska. Zakres prac objętych zamówieniem: Zadanie z zakresu budowy zielono - niebieskiej infrastruktury, obejmuje zagospodarowanie terenu dla wybranych podwórek osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Starachowice: część III - STADION 3 – dz. ewid. 262/14 OB. 0002 Założenia dla inwestycji: wprowadzenie na tereny osiedlowe błękitno-zielonej infrastruktury, zwiększenie dostępności terenów dla osób niepełnosprawnych, modernizacja układów komunikacji pieszej i ich nawierzchni, modernizacja małej architektury poprzez wymianę ławek, koszy na odpady. Nowoprojektowany obszar ma na celu uporządkowanie niewykorzystywanej obecnie przestrzeni, ale także jej estetyzację i dostosowanie do mieszkańców miasta różniących się pod względem wieku czy sprawności fizycznej. Tereny zieleni osiedlowej wyposażone zostaną w elementy błękitno-zielonej infrastruktury, będą to przede wszystkim niecki infiltracyjne (zaniżenia terenu) obsadzonych rodzimymi gatunkami bylin i krzewów, które gromadzić będą wodę opadową ze spływu powierzchniowego. Na terenie podwórek zmodernizowane zostaną także nawierzchnie. Ich modernizacja polegać będzie na odsklepieniu (rozbiórce) części utwardzeń, a miejsca po nich zostaną zastąpione zielenią – nasadzeniami bylin, krzewów i drzew, również posadzonych w technologii niecek infiltracyjnych. Wszelkie nowo projektowane nawierzchnie (miejsc postojowych) wykonane będą z betonowej płyty ażurowej pozwalającej na swobodne wsiąkanie wody opadowej w głąb ziemi. Tereny zieleni na podwórkach zostaną także dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Umożliwi to nowa mała architektura – nowe ławki, z sąsiadującą nawierzchnią ułatwiającą poruszanie się na wózku oraz kosze na odpady UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – stanowiące załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Nie wymaga się, ale zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia dla części I – VI tj.: wykonywanie robót ogólnobudowlanych, zasadzenia.
Interne Kennung: ZP.271.49.2026.SD cz. III
Los: LOT-0004
Titel: część IV - HARCERSKA 1 – dz. ewid. 1334/3, 1334/4, 1334/5 OB. 0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska. Zakres prac objętych zamówieniem: Zadanie z zakresu budowy zielono - niebieskiej infrastruktury, obejmuje zagospodarowanie terenu dla wybranych podwórek osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Starachowice: część IV - HARCERSKA 1 – dz. ewid. 1334/3, 1334/4, 1334/5 OB. 0002 Założenia dla inwestycji: wprowadzenie na tereny osiedlowe błękitno-zielonej infrastruktury, zwiększenie dostępności terenów dla osób niepełnosprawnych, modernizacja układów komunikacji pieszej i ich nawierzchni, modernizacja małej architektury poprzez wymianę ławek, koszy na odpady. Nowoprojektowany obszar ma na celu uporządkowanie niewykorzystywanej obecnie przestrzeni, ale także jej estetyzację i dostosowanie do mieszkańców miasta różniących się pod względem wieku czy sprawności fizycznej. Tereny zieleni osiedlowej wyposażone zostaną w elementy błękitno-zielonej infrastruktury, będą to przede wszystkim niecki infiltracyjne (zaniżenia terenu) obsadzonych rodzimymi gatunkami bylin i krzewów, które gromadzić będą wodę opadową ze spływu powierzchniowego. Na terenie podwórek zmodernizowane zostaną także nawierzchnie. Ich modernizacja polegać będzie na odsklepieniu (rozbiórce) części utwardzeń, a miejsca po nich zostaną zastąpione zielenią – nasadzeniami bylin, krzewów i drzew, również posadzonych w technologii niecek infiltracyjnych. Wszelkie nowo projektowane nawierzchnie (miejsc postojowych) wykonane będą z betonowej płyty ażurowej pozwalającej na swobodne wsiąkanie wody opadowej w głąb ziemi. Tereny zieleni na podwórkach zostaną także dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Umożliwi to nowa mała architektura – nowe ławki, z sąsiadującą nawierzchnią ułatwiającą poruszanie się na wózku oraz kosze na odpady UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – stanowiące załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Nie wymaga się, ale zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia dla części I – VI tj.: wykonywanie robót ogólnobudowlanych, zasadzenia.
Interne Kennung: ZP.271.49.2026.SD cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: część V - HARCERSKA 2 – dz. ewid. 1333/23 OB. 0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska. Zakres prac objętych zamówieniem: Zadanie z zakresu budowy zielono - niebieskiej infrastruktury, obejmuje zagospodarowanie terenu dla wybranych podwórek osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Starachowice: część V - HARCERSKA 2 – dz. ewid. 1333/23 OB. 0002 Założenia dla inwestycji: wprowadzenie na tereny osiedlowe błękitno-zielonej infrastruktury, zwiększenie dostępności terenów dla osób niepełnosprawnych, modernizacja układów komunikacji pieszej i ich nawierzchni, modernizacja małej architektury poprzez wymianę ławek, koszy na odpady. Nowoprojektowany obszar ma na celu uporządkowanie niewykorzystywanej obecnie przestrzeni, ale także jej estetyzację i dostosowanie do mieszkańców miasta różniących się pod względem wieku czy sprawności fizycznej. Tereny zieleni osiedlowej wyposażone zostaną w elementy błękitno-zielonej infrastruktury, będą to przede wszystkim niecki infiltracyjne (zaniżenia terenu) obsadzonych rodzimymi gatunkami bylin i krzewów, które gromadzić będą wodę opadową ze spływu powierzchniowego. Na terenie podwórek zmodernizowane zostaną także nawierzchnie. Ich modernizacja polegać będzie na odsklepieniu (rozbiórce) części utwardzeń, a miejsca po nich zostaną zastąpione zielenią – nasadzeniami bylin, krzewów i drzew, również posadzonych w technologii niecek infiltracyjnych. Wszelkie nowo projektowane nawierzchnie (miejsc postojowych) wykonane będą z betonowej płyty ażurowej pozwalającej na swobodne wsiąkanie wody opadowej w głąb ziemi. Tereny zieleni na podwórkach zostaną także dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Umożliwi to nowa mała architektura – nowe ławki, z sąsiadującą nawierzchnią ułatwiającą poruszanie się na wózku oraz kosze na odpady UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – stanowiące załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Nie wymaga się, ale zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia dla części I – VI tj.: wykonywanie robót ogólnobudowlanych, zasadzenia.
Interne Kennung: ZP.271.49.2026.SD cz. V
Los: LOT-0006
Titel: część VI - HARCERSKA 3 – dz. ewid. 1333/22, 1332/1 OB. 0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja przestrzeni zielonych na osiedlach: Majówka, Stadion, Harcerska, Żeromskiego” – Etap I osiedle Stadion i Harcerska. Zakres prac objętych zamówieniem: Zadanie z zakresu budowy zielono - niebieskiej infrastruktury, obejmuje zagospodarowanie terenu dla wybranych podwórek osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Starachowice: część VI - HARCERSKA 3 – dz. ewid. 1333/22, 1332/1 OB. 0002 Założenia dla inwestycji: wprowadzenie na tereny osiedlowe błękitno-zielonej infrastruktury, zwiększenie dostępności terenów dla osób niepełnosprawnych, modernizacja układów komunikacji pieszej i ich nawierzchni, modernizacja małej architektury poprzez wymianę ławek, koszy na odpady. Nowoprojektowany obszar ma na celu uporządkowanie niewykorzystywanej obecnie przestrzeni, ale także jej estetyzację i dostosowanie do mieszkańców miasta różniących się pod względem wieku czy sprawności fizycznej. Tereny zieleni osiedlowej wyposażone zostaną w elementy błękitno-zielonej infrastruktury, będą to przede wszystkim niecki infiltracyjne (zaniżenia terenu) obsadzonych rodzimymi gatunkami bylin i krzewów, które gromadzić będą wodę opadową ze spływu powierzchniowego. Na terenie podwórek zmodernizowane zostaną także nawierzchnie. Ich modernizacja polegać będzie na odsklepieniu (rozbiórce) części utwardzeń, a miejsca po nich zostaną zastąpione zielenią – nasadzeniami bylin, krzewów i drzew, również posadzonych w technologii niecek infiltracyjnych. Wszelkie nowo projektowane nawierzchnie (miejsc postojowych) wykonane będą z betonowej płyty ażurowej pozwalającej na swobodne wsiąkanie wody opadowej w głąb ziemi. Tereny zieleni na podwórkach zostaną także dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Umożliwi to nowa mała architektura – nowe ławki, z sąsiadującą nawierzchnią ułatwiającą poruszanie się na wózku oraz kosze na odpady UWAGA: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – stanowiące załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Nie wymaga się, ale zaleca się odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Z uwagi, iż zamówienie obejmuje roboty na terenie ogólnodostępnym, wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia dla części I – VI tj.: wykonywanie robót ogólnobudowlanych, zasadzenia.
Interne Kennung: ZP.271.49.2026.SD cz. VI