See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie met vrijwillige transparantie vooraf – Communicatiezuilen met geïntegreerde inzamelfunctie voor kleine grondstoffenstromen
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst met één ter zake kundige partij voor plaatsing, ledigen en onderhoud/reparatie van communicatiezuilen met een geïntegreerde inzamelfunctie een overeenkomst te sluiten. Uit de marktverkenning blijkt dat slechts één marktpartij in staat is om deze overheidsopdracht uit te voeren, aangezien mededinging om technische redenen ontbreekt. Een complete onderbouwing vindt u in het bijgevoegde document. Het betreft een overeenkomst voor 5 jaar en 3 maanden, met een optionele verlenging van een 24 maanden.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Communicatiezuilen met geïntegreerde inzamelfunctie voor kleine grondstoffenstromen
Beschreibung: plaatsing, ledigen en onderhoud/reparatie van communicatiezuilen met een geïntegreerde inzamelfunctie Het betreft een overeenkomst voor 5 jaar en 3 maanden
Interne Kennung: 1