619692-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Haftpflichtversicherungen – Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Borger-Odoorn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheidsverzekering Gemeente Borger-Odoorn
BeschreibungDe gemeente Borger-Odoorn wenst een Aansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering af te sluiten. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelAVG (+ GWV) t.b.v. de gemeente Borger-Odoorn
BeschreibungDe gemeente Borger-Odoorn wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor Gemeenten (AVG) en een Goed werkgeverschapsverzekering (GWV) af te sluiten. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMet wederzijdse optie tot (stilzwijgende) verlenging van elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar.