2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dėl vykdomos rinkos konsultacijos "Meteorologinės skenavimo sistemos įsigijimas ir diegimas"
Beschreibung: Perkančioji organizacija yra suplanavusi įsigyti meteorologinę skenavimo sistemą ir su ja susijusią įrangą bei komponentus, skirtą meteorologinio radiolokatoriaus aparatūrinei daliai, įskaitant prekių pristatymą ir montavimo darbus. Siekdama sudaryti sąlygas suinteresuotiems rinkos dalyviams tinkamai pasirengti šiam suplanuotam viešajam pirkimui perkančioji organizacija yra paskelbusi rinkos konsultaciją adresu: https://viesiejipirkimai.lt/epps/pmc/viewPmc.do?resourceId=9539688
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38115000 Radaranlagen