See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Muuga sadama kaldaelektri liitumine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on Muuga sadamas kaldaalajaamade liitumispunktide ja kaablite rajamine koos elektripaigaldise tööprojekti koostamisega, koostöö tegemine (nii tööprojekti koostamisel kui ehitus- ja paigaldustööde tegemisel) asjakohaste isikute ning asutustega ning vajalike kooskõlastuste ja lubade taotlemine. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1 ja selle lisades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311595-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682300 Mittelspannungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315400 Hochspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 31682540 Transformatorstationsausstattung
5. Los
Los: LOT-0000