2. Verfahren
Verfahren
Titel: Design & Build nieuw zwembad Franeker
Beschreibung: De opdracht betreft Design & Build van een zwembad in Franeker. De gemeente Waadhoeke ontwikkelt een nieuw zwembad in Franeker. De opdracht betreft op hoofdlijnen: • Het uitvoeren van de voor de realisatie van het project benodigde ontwerp- en advieswerkzaamheden; • Het realiseren van de nieuwbouw; • Onderhoudstermijn en actieve nazorg van 24 maanden; • Optimalisatie energieverbruik over een periode van 24 maanden.
Interne Kennung: 24043
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Design & Build zwembad Franeker
Beschreibung: De opdracht betreft Design & Build zwembad Franeker.
Interne Kennung: 1