619717-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby ZPWiK sp. z o.o. na rok 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej na potrzeby ZPWiK sp. z o.o. na rok 2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo Energetyczne (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r., poz. 43 wraz z późn. zm., zwanym dalej Prawo Energetyczne) do obiektów Zamawiającego przez okres 12 miesięcy, od daty 01 stycznia 2027 roku. Zamawiający informuje, że planowane zużycie energii elektrycznej wynosi 9 450 MWh (+/- 10%) na okres 12 miesięcy od dnia 01 stycznia 2027 roku. 3. Energia elektryczna powinna spełniać parametry techniczne zgodne z przepisami ustawy Prawo Energetyczne, aktami wykonawczymi do ustawy Prawo Energetyczne.a) Zamawiający oświadcza, że jest wpisany do rejestru wytwórców energii w małej instalacji (MIOZE) prowadzonego przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki pod numerem MIOZE/URE/00533/2018, od dnia 17.07.2018 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz pozostałe warunki realizacji zamówienia znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i załącznikach do niej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo Energetyczne (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r., poz. 43 wraz z późn. zm., zwanym dalej Prawo Energetyczne) do obiektów Zamawiającego przez okres 12 miesięcy, od daty 01 stycznia 2027 roku.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji.
619717-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: