2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/77/2026 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia, warunki gwarancji i serwisu znajdują się w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ. Szczegółowe warunki umowy znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: AD/ZP/77/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej
Interne Kennung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AD/ZP/77/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0005