2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka mobilní ledové plochy s mobilním zastřešením v areálu Sport Parku Liberec – Design & Build
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilní ledové plochy s mobilním zastřešením v areálu Sport Parku Liberec, a to metodou DESIGN & BUILD. Předmětem plnění je v prvé řadě dodávka mobilní haly (nafukovací haly) pro celoroční využití s mobilním ledovým kluzištěm, kdy ledová plocha (včetně vybavení a zařízení) bude splňovat základní pravidla, podmínky či ustanovení příslušných předpisů vztahujících se k pořádání mládežnických zápasů v ledním hokeji dle ČSLH (tj. Českého svazu ledního hokeje z.s.) a k pořádání krasobruslařských soutěží, a to vše včetně naplnění norem a certifikací pro jednotlivé prvky vybavení či technologie dle legislativy platné v České republice. Součástí předmětu plnění je zároveň vypracování technické (projektové) dokumentace k realizaci dodávky mobilní haly (nafukovací haly) pro celoroční využití s mobilním ledovým kluzištěm. Součástí plnění veřejné zakázky je tudíž zároveň provedení souvisejících projekčních a inženýrských činností k provedení plnění veřejné zakázky, přičemž parametry a specifikace technického řešení uváděné zadavatelem v zadávacích podmínkách této Zadávací dokumentace, zejména v Příloze č. 3 – Specifikace předmětu plnění, jsou řešením pouze navrhovaným a minimálním. Zadavatel nepředepisuje konkrétní technické řešení dodávky mobilní haly (nafukovací haly) pro celoroční využití s mobilním ledovým kluzištěm v areálu Sport Parku Liberec, když konečné technické řešení plnění předmětu zadávané veřejné zakázky definuje dodavatel (účastník), a to v rámci metody zadávání této veřejné zakázky formou DESIGN & BUILD. Předmětem plnění je provedení úplné, bezvadné a kompletní dodávky, tj. provedení všech dodávek, instalací a montážních prací a včetně zajištění všech potřebných materiálů, zařízení a konstrukcí nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného plnění.
Interne Kennung: VZ/2025/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212211 Bau von Eislaufbahnen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45217000 Bau von Traglufthallen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212211 Bau von Eislaufbahnen, 45217000 Bau von Traglufthallen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V podrobnostech uvedeno v Zadávací dokumentaci.