See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP.251.796.2026, usługa edukacyjna polegająca na wykonaniu w imieniu Zamawiającego i na jego rachunek części praktycznej Kursu kwalifikacyjnego dla opiekunów medycznych
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na wykonaniu w imieniu Zamawiającego i na jego rachunek części praktycznej Kursu kwalifikacyjnego dla opiekunów medycznych, realizowana na potrzeby projektu pn. „Rozwój kompetencji zawodowych i kwalifikacji opiekunów medycznych, odpowiadających na potrzeby epidemiologiczno-demograficzne kraju”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Vorherige Bekanntmachung: 375857-2026
Interne Kennung: CP.251.796.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej kwotę 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Jednocześnie jest to zamówienie o wartości przekraczającej kwotę 10 000 000,00 euro. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Beschreibung: Część nr 31; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Część nr 33; Tytuł kursu: KURS KWALIFIKACYJNY DLA OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - w zakresie kwalifikacji MED.14. Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej - część praktyczna; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej w dowolnie wybranym województwie wskazanym w poszczególnych częściach): Województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 33