2. Verfahren
Verfahren
Titel: SGL-A-2026-02 Regulier Onderhoud Terreinen Noord
Beschreibung: Regulier Onderhoud Terreinen Noord, zoals gras maaien, onderhoud beplanting en zwerfafval ruimen Knotten bomen 69 st Stamschot verwijderen 1.378 st Maaien gras 41.353 are Uitmaaien watergang 17.628 m Frezen stranden 207 are Zwerfafval ruimen 134.311 are Ledigen afvalbakken 8.720 st Schoonmaken meubilair 326 st Schoonmaken bebording 340 st Inhalen en terughangen ballenlijn 2.170 m Schoonmaken bruggen en steigers 1.767 m2
Interne Kennung: SGL-A-2026-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging