2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwalificatiesysteem voor de aansluitingswerken aan gas en elektriciteit
Beschreibung: Om de risico’s verbonden aan de niet-beschikbaarheid van gekwalificeerde teams te ondervangen, zal de invoering van een kwalificatiesysteem ons in staat stellen de uitvoering te verzekeren van werken aan gas- en elektriciteitsaansluitingen en gasoverdrachten, en dit in alle 19 gemeenten van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, op basis van de “ordonnantie van 19 juli 2001 betreffende de organisatie van de elektriciteitsmarkt in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest”. De activiteiten zullen geografisch gegroepeerd worden uitgevoerd op het grondgebied van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Gezien het aantal momenteel geplande projecten wensen wij een open kwalificatiesysteem te lanceren met een kwalificatieduur van de ondernemingen van 5 jaar. Na afloop van deze periode moet elke ondernemer zijn kwalificatiedossier vernieuwen.
Interne Kennung: SIB26TW0101K
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SIB26TW0101K - 1
Interne Kennung: 1