2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open House inkoopprocedure Valpreventie
Beschreibung: Tot en met 2026 is er budget beschikbaar voor Almere vanuit de Brede SPUK (Specifieke Uitkering) / GALA (Gezond en Actief Leven Akkoord)-regeling. Hierdoor kunnen lokaal en regionaal gerichte impulsen gegeven worden aan grotere bewegingen gericht op positieve gezondheid, een sterk sociaal fundament en het beteugelen van het zorginfarct. De wens is niet alleen symptomen bestrijden, maar vooral ingrijpen in de kern van factoren die leiden tot gezondheidsverschillen. Valpreventie is een van de thema's rondom het hebben en behouden van een gezond en actief leven. Het hangt samen met bewegen, een gezonde leefstijl, mentaal welbevinden en sociale contacten. Deels is het een leefstijlaanpak en deels een (para)medische aanpak die veel zorgvragen en miljoenen per jaar aan zorgkosten kan voorkomen Het doel van deze inkoopprocedure is om te komen tot een raamovereenkomst voor de periode van (ten minste) 2025-2026 met die aanbieders die voldoen aan de gestelde toelatingseisen. Groepen 2025 86 2026 102
Interne Kennung: IA2023.12.04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tot en met 2026 is er budget beschikbaar voor Almere vanuit de Brede SPUK (Specifieke Uitkering) / GALA (Gezond en Actief Leven Akkoord)-regeling. Hierdoor kunnen lokaal en regionaal gerichte impulsen gegeven worden aan grotere bewegingen gericht op positieve gezondheid, een sterk sociaal fundament en het beteugelen van het zorginfarct. De wens is niet alleen symptomen bestrijden, maar vooral ingrijpen in de kern van factoren die leiden tot gezondheidsverschillen. Valpreventie is een van de thema's rondom het hebben en behouden van een gezond en actief leven. Het hangt samen met bewegen, een gezonde leefstijl, mentaal welbevinden en sociale contacten. Deels is het een leefstijlaanpak en deels een (para)medische aanpak die veel zorgvragen en miljoenen per jaar aan zorgkosten kan voorkomen Het doel van deze inkoopprocedure is om te komen tot een raamovereenkomst voor de periode van (ten minste) 2025-2026 met die aanbieders die voldoen aan de gestelde toelatingseisen. Open House
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Tot en met 2026 is er budget beschikbaar voor Almere vanuit de Brede SPUK (Specifieke Uitkering) / GALA (Gezond en Actief Leven Akkoord)-regeling. Hierdoor kunnen lokaal en regionaal gerichte impulsen gegeven worden aan grotere bewegingen gericht op positieve gezondheid, een sterk sociaal fundament en het beteugelen van het zorginfarct. De wens is niet alleen symptomen bestrijden, maar vooral ingrijpen in de kern van factoren die leiden tot gezondheidsverschillen. Valpreventie is een van de thema's rondom het hebben en behouden van een gezond en actief leven. Het hangt samen met bewegen, een gezonde leefstijl, mentaal welbevinden en sociale contacten. Deels is het een leefstijlaanpak en deels een (para)medische aanpak die veel zorgvragen en miljoenen per jaar aan zorgkosten kan voorkomen Het doel van deze inkoopprocedure is om te komen tot een raamovereenkomst voor de periode van (ten minste) 2025-2026 met die aanbieders die voldoen aan de gestelde toelatingseisen. Aantal groepen: 2024: 86 2025: 102
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging