See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EZ.28.24.2025 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje 1 pakiet. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 184867-2025
Interne Kennung: EZ.28.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Toner do drukarki HP 1010 / 1012 / 1015 / 1018 / 1020 / 1022N / 3052 / 3055 2. Toner do drukarki HP LaserJet 1005 / 1006 3. Toner do drukarki HP LaserJet 1160 / 1320N 4. Toner do drukarki HP LaserJet 2015N 5. Toner do drukarki HP LaserJet M 1120N MFP / P1505N 6. Toner do drukarki HP LaserJet P 2035 7. HP LJ M1212NF MFP 8. TONER HP PRO300/400 9. TONER HP PRO300/400 10. TONER HP PRO300/400 11. TONER HP PRO300/400 12. HP M201DW 13. HP Deskjet INK Advantage 2546 14. HP Deskjet INK Advantage 2546 15. Toner do drukarki HP LaserJet Pro M12w 16. Toner do drukarki HP Laser Jet CP1025 Color 17. Toner do drukarki HP Laser Jet CP1025 Color 18. Toner do drukarki HP Laser Jet CP1025 Color 19. Toner do drukarki HP Laser Jet CP1025 Color 20. Toner do drukarki Color Laser Jet Pro MFP M479 fdn C 21. Toner do drukarki Color Laser Jet Pro MFP M479 fdn M 22. Toner do drukarki Color Laser Jet Pro MFP M479 fdn Y 23. Toner do drukarki Color Laser Jet Pro MFP M479 fdn BK 24. Toner do drukarki Brother HL-3040 CN (Kolor C) 25. Toner do drukarki Brother HL-3040 CN (Kolor M) 26. Toner do drukarki Brother HL-3040 CN (Kolor Y) 27. Toner do drukarki Brother HL-3040 CN (czarny) 28. Toner do drukarki Brother DCP 7055(oryginał)/HL-2130 29. TONER BROTHER HL-4140CN/4150 30. TONER BROTHER HL-4140CN/4150 31. TONER BROTHER HL-4140CN/4150 32. TONER BROTHER HL-4140CN/4150 33. TONER BROTHER HL-L8350CDW(oryginał) TN-321 BK 34. TONER BROTHER HL-L8350CDW(oryginał) TN-321 C 35. TONER BROTHER HL-L8350CDW(oryginał) TN-321 M 36. TONER BROTHER HL-L8350CDW(oryginał) TN-321 Y 37. Toner do drukarki Brother DCP-8070D(oryginał), HL-5380 38. Bęben do drukarki Brother DCP-8070D(oryginał), HL-5380 39. Bęben do drukarki Brother HL-2035 40. Toner do drukarki Brother DCP 9020 CDW 41. Toner do drukarki Brother DCP 9020 CDW 42. Toner do drukarki Brother DCP 9020 CDW 43. Toner do drukarki Brother DCP 9020 CDW 44. Bęben do drukarki Brother DCP 9020 CDW 45. Xerox Work Centre 3315 46. Kyocera MFP ECOSYS M2040dn (TK-1170) 47. Kyocera MFP ECOSYS M2040dn (MK-1150) 48. Kyocera MFP ECOSYS M2040dn (FK-1150) 49. Kyocera MFP ECOSYS M2040dn (DK-1150) 50. Kyocera TASKalfa 3011i (TK-7105) 51. Kyocera TASKalfa 3011i (MK-7105) 52. Kyocera ECOSYS P3055dn (TK-3190) 53. Kyocera ECOSYS P3055dn (MK-3170) 54. Kyocera TASKalfa 4052ci (TK-8525K) 55. Kyocera TASKalfa 4052ci (TK-8525C) 56. Kyocera TASKalfa 4052ci (TK-8525M) 57. Kyocera TASKalfa 4052ci (TK-8525Y) 58. Kyocera TASKalfa 4052ci (WT-8500) 59. Kyocera TASKalfa 4052ci (MK-8515A) 60. Toner do drukarki Kyocera FS-C5400DN(kolor C) 61. Toner do drukarki Kyocera FS-C5400DN (czarny) 62. Toner do drukarki Kyocera FS-C5400DN(kolor M) 63. Toner do drukarki Kyocera FS-C5400DN(kolor Y) 64. Bęben do drukarki Kyocera FS-C5400DN 65. Toner do drukarki Kyocera 1300d 66. developer unit Kyocera1300d 67. bęben do Kyocera1300d 68. KYOCERA FS- 4200dn 69. Zestaw naprawczy KYOCERA FS- 4200dn 70. Toner do drukarki Kyocera M2035/2535 71. Zestaw Naprawczy KYOCERA M2535dn 72. Moduł Grzewczy do drukarek KYOCERA ECOSYS M2030 / M2035 / M2530 / M2535 / P2035 / P2135 73. toner do drukarki Kyocera FS-C2026MFP+(czarny) 74. toner do drukarki Kyocera FS-C2026MFP+(kolor C) 75. toner do drukarki Kyocera FS-C2026MFP+(kolor M) 76. toner do drukarki Kyocera FS-C2026MFP+(kolor Y) 77. mainterance unit do Kyocera FS-C2026MFP+ 78. Toner do Kyocera -oryginał TK 8305 C 79. Toner do Kyocera -oryginał TK 8305 Y 80. Toner do Kyocera -oryginał TK 8305 K 81. Toner do Kyocera -oryginał TK 8305 M 82. Toner do drukarki TAS Kalfa 2551 a 83. Toner do drukarki TAS Kalfa 2551 a 84. Toner do drukarki TAS Kalfa 2551 a 85. Toner do drukarki TAS Kalfa 2551 a 86. BĘBEN do drukarki TAS Kalfa 2551 a 87. BĘBEN do drukarki TAS Kalfa 2551 a 88. BĘBEN do drukarki TAS Kalfa 2551 a 89. BĘBEN do drukarki TAS Kalfa 2551 a 90. Toner do drukarki Kyocera FS-2020 DN ( 91. Moduł Grzewczy do drukarek KYOCERA FS-2020D 92. Zestaw naprawczy KYOCERA FS-2020D 93. bęben do Kyocera 2020\4020 94. Toner do drukarki Kyocera 4020 95. mainterance unit do Kyocera 402096. Kyocera FS- 1370 dn 97. Kyocera FS- 1370 dn/2135 Bęben DK-170 98. Zestaw naprawczy KYOCERA FS-1370 / P-2135DN dn 99. KYOCERA FS-2100DN 100. Toner Kyocera TASKalfa 356ci 101. Toner Kyocera TASKalfa 356ci 102. Toner Kyocera TASKalfa 356ci 103. Toner Kyocera TASKalfa 356ci 104. Pojemnik na Toner Kyocera TASKalfa 356ci 105. Kyocera TASKalfa 356ci zestaw naprawczy 106. Kyocera TASKalfa 356ci zestaw naprawczy 107. Toner LEXMARK CS310/410/510 108. Toner LEXMARK CS310/410/510 109. Toner LEXMARK CS310/410/510 110. Toner LEXMARK CS310/410/510 111. Toner do drukarki Samsung ML-2850 112. SAMSUNG ML-2160 SCX-3400 113. SAMSUNG SCX-4623F 114. Toner do drukarki Samsung C430W 115. Toner do drukarki Samsung C430W 116. Toner do drukarki Samsung C430W 117. Toner do drukarki Samsung C430W 118. Bęben do drukarki Samsung C430W 119. Pojemnik na toner do drukarki Samsung C430W 120. Toner do drukarki Samsung M2026 121. CANON IP 3600(czarny) 122. CANON IP 3600(kolor C) 123. CANON IP 3600(kolor M) 124. CANON IP 3600(kolor Y) 125. CANON IP 3600(czarny) 126. CANON PG -511 127. CANON PG -510 128. CANON C-EXV18 129. TONER RICOH 1027/GESTETNER MP2510 130. Toner do Toshiba e-Studio 3005AC 131. Toner do Toshiba e-Studio 3005AC 132. Toner do Toshiba e-Studio 3005AC 133. Toner do Toshiba e-Studio 3005AC 134. Pojemnik na zużyty toner do Toshiba e-Studio 3005AC Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.