See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MR készülékek beszerzése eü. intézmények részére 2
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza részére, az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, a Bajai Szent Rókus Kórház, a Budapesti Dr. Manninger Jenő Baleseti Központ, a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet, részére képalkotó diagnosztikai eszközök termékkörben a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. 1. rész: „MR készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza részére” Keretszerződés megkötése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza részére 1 db MR készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 2. rész: „MR készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház részére” Keretszerződés megkötése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház részére 1 db MR készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 3. rész: „MR készülék beszerzése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórházrészére 1 db MR készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 4. rész: „MR készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Bajai Szent Rókus Kórház részére 1 db MR készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 5. rész: „MR készülék beszerzése a Budapesti Dr. Manninger Jenő Baleseti Központ részére” Keretszerződés megkötése a Budapesti Dr. Manninger Jenő Baleseti Központ részére 1 db MR készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 6. rész: „MR készülék beszerzése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére” Keretszerződés megkötése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére 1 db MR készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000825092021
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Budapesti Dr. Manninger Jenő Baleseti Központ
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a Budapesti Dr. Manninger Jenő Baleseti Központ részére 1 db MR készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000825092021/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte