619772-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Forstüberwachung oder -bewertung – PK Dendrologie 2026 - 2023
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPK Dendrologie 2026 - 2023
BeschreibungPředmětem zakázky je výkon činnosti dendrologa v Plzeňském kraji v následujícím rozsahu: a) provádění prohlídek dřevin doprovázející dálniční/silniční komunikaci v rámci: i) prohlídek hlavních, jejichž náplní bude vyhotovení/aktualizace pasportizace stromů, stromových skupin na dálnicích, silnicích I. třídy a v průjezdních úsecích obcí, hodnocení dřevin, probírky stromových skupin ii) prohlídek čtvrtletních – jejichž náplní bude provádění čtvrtletních odborných vizuálních čtvrtletních odborných zaměřených především na kontrolu aktuálního stavu dřevin a porostu s ohledem na provozní bezpečnost v úseku/oblasti – silnice I. tříd v Plzeňském kraji iii) prohlídek operativních, jejichž náplní bude provádění operativních prohlídek dřevin mimo termín hlavní nebo čtvrtletní prohlídky, včetně případného dendrologického posouzení s vyhodnocením aktuálního stavu dřevin a porostu a s návrhem pěstebního opatření iv) prohlídek mimořádných, jejichž náplní bude provádění mimořádných operativních prohlídek dřevin mimo termín hlavní nebo čtvrtletní prohlídky, včetně případného dendrologického posouzení s vyhodnocením aktuálního stavu dřevin a porostu a s návrhem pěstebního opatření především s ohledem na provozní bezpečnost; b) inženýrská činnost silnice I. tříd v Plzeňském kraji dle potřeby jednotlivých inspektorů; c) technický dozor silnice I. tříd v Plzeňském kraji dle potřeby jednotlivých inspektorů
Interne Kennung06EU-007425
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001
TitelPK Dendrologie 2026 - 2031