619779-2026 - Wettbewerb
Estland – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Toiduainete ostmine Jõelähtme Vallavalitsuse asutustele
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toiduainete ostmine Jõelähtme Vallavalitsuse asutustele
Beschreibung: 1.1 Hanke esemeks on toiduainete (edaspidi kaubad) ostmine järgmistele asutustele: 1.1.1 Loo Keskkool, registrikood 75026626, asukohaga Saha tee 7, Loo alevik, Jõelähtme vald, 74201 Harjumaa; 1.1.2 Loo Lasteaed Pääsupesa, registrikood 75026595, asukohaga Saha tee 12, 74201 Loo alevik, Jõelähtme vald, 74201 Harjumaa; 1.1.3 Kostivere Kool, registrikood 75026649, asukohaga Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa; 1.1.4 Kostivere Lasteaed, registrikood 75026619, asukohaga Aruküla tee 1, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa; 1.1.5 Lasteaed Neeme Mudila, registrikood 75026603, asukohaga Männimäe tee 10, Neeme küla, Jõelähtme vald, 74226 Harjumaa. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315158-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kuivained, munatooted, liha-, pool- ning vorstitooted, moosid, mahlad, konserveeritud ja muud tooted
Beschreibung: Kuivained, munatooted, liha-, pool- ning vorstitooted, moosid, mahlad, konserveeritud ja muud tooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315158-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Puu- ja köögiviljad
Beschreibung: Puu- ja köögiviljad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315158-0002
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Kalatooted
Beschreibung: Kalatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315158-0003
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: Piimatooted
Beschreibung: Piimatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315158-0004
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Leiva- ja saiatooted
Beschreibung: Leiva- ja saiatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315158-0005
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0006
Titel: Külmutatud marjad ja köögiviljad
Beschreibung: Külmutatud marjad ja köögiviljad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315158-0006