619793-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Servicii de spalatorie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de spalatorie
Beschreibung: Achizitionarea servicii de spalatorie, prin încheierea de Acord cadru de servicii, Nota: Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inaintea datei limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari/informatii inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile.
Interne Kennung: 4505367_2026_PAAPD1637469
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitionarea servicii de spalatorie, prin încheierea de Acord cadru de servicii
Interne Kennung: 1