2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ademluchtapparatuur en Helmen
Beschreibung: Het doel van de Europese aanbesteding is om met één Opdrachtnemer één Raamovereenkomst af te sluiten voor de duur van 1 januari 2027 tot 1 januari 2031 met de mogelijkheid om de Raamovereenkomst te verlengen met driemaal 24 maanden tot uiterlijk 1 januari 2037 voor het volgende: - De Levering van Ademluchtapparatuur; - De Levering leveren van Helmen; - De Levering van de benodigde accessoires en onderdelen ten behoeve van de Ademluchtapparatuur en Helmen; - De ondersteuning tijdens de implementatie en ingebruikname periode; - De jaarlijkse verplichte keuring en het benodigde onderhoud aan de Ademluchtapparatuur. Voor de hoeveelheid wordt verwezen naar Bijlage 6 Prijzenblad.
Interne Kennung: 25.EA.22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111100 Atemschutzgeräte für die Brandbekämpfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18444200 Schutzhelme, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De nieuwe Raamovereenkomst treedt in op 1 januari 2027 en heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar tot 1 januari 2031 met de mogelijkheid om de Raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden driemaal met 24 maanden te verlengen tot uiterlijk 1 januari 2037.
2. Procedure
Procedure
Title: Ademluchtapparatuur en Helmen
Internal identifier: 25.EA.22
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111100 Breathing apparatus for firefighting
Additional classification (cpv): 18444200 Hard hats, 35111000 Firefighting equipment, 35112000 Rescue and emergency equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: